+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

VMware анонсувала інтеграцію VMware NSX SD-WAN by VeloCloud із Microsoft Azure Virtual WAN

VMware анонсувала інтеграцію VMware NSX SD-WAN by VeloCloud із Microsoft Azure Virtual WAN

Компанія VMware, Inc. анонсувала інтеграцію VMware NSX SD-WAN by VeloCloud із Microsoft Azure Virtual WAN. Тепер замовники, які використовують ресурси Azure, зможуть забезпечити просте автоматизоване та високопродуктивне підключення мереж філій. Нове рішення розширює можливості підключення навантажень, запущених в Azure, за допомогою VMware NSX SD-WAN і VMware NSX Data Center, і забезпечує стійке безпечне з'єднання філій з Azure, йдеться в повідомленні PR-агентства компанії.

Завдяки інтеграції з NSX SD-WAN by VeloCloud компанія Microsoft зможе запропонувати користувачам різні варіанти розгортання, у тому числі топології, що вимагають внесення мінімальних змін до існуючих мереж. Підприємства зможуть підключатися до мережі Virtual WAN кількома способами — використовуючи існуючу розподілену інфраструктуру шлюзів NSX SD-WAN шляхом розгортання шлюзів Virtual NSX SD-WAN в Azure або підключаючись безпосередньо до Virtual WAN. Спрощення схеми побудови мережі та менш трудомістке індивідуальне налаштування її конфігурацій в окремих філіях – ще одна перевага для замовників. NSX SD-WAN забезпечить автоматизовану роботу з бізнес-політиками, безпечніше масштабування додатків та контроль над ними, йдеться у повідомленні.

Нове рішення дозволить замовникам перебудувати свої мережі, щоб отримати оптимізований доступ до хмари через SD-WAN та архітектуру віртуальної хмарної мережі. Рішення – це поєднання унікальних можливостей мережі Azure Virtual WAN, що охоплює понад 130 шлюзів або PoP (Point of Presence), та засобів оптимізації, вбудованого захисту та простоти розгортання NSX SD-WAN by VeloCloud. NSX SD-WAN забезпечить прості та економічно ефективні підключення філій на «останній милі» завдяки Virtual WAN, а підключення до та через Azure за допомогою спільної мережі.

«Переваги хмари - адаптивність, доступність та швидкість. Хмара дозволяє надавати необхідні ресурси у потрібний час, щоб досягати максимально високих бізнес-результатів. Будучи частиною архітектури віртуальної хмарної мережі, хмарне рішення VMware SD-WAN допомагає підключати та захищати додатки, дані та користувачів у будь-якій точці світу, - зазначив Санджай Уппал (Sanjay Uppal), віце-президент та генеральний директор бізнес -підрозділи VeloCloud компанії VMware — Використовуючи це рішення, компанії зможуть автоматизувати підключення до хмарних середовищ Microsoft у міру додавання нових філій через NSX SD-WAN без необхідності налаштовувати складну маршрутизацію вручну. Це фундаментально змінює економіку та операційну модель під час створення глобальних високодоступних розподілених мереж».

«Компанії шукають мережеві рішення “під ключ”, які не завдадуть додаткових клопотів при впровадженні та подальшій роботі. Інші важливі характеристики - висока доступність і автоматичне масштабування для ефективного використання всіх переваг міграції в хмару, - сказав Юзеф Халіді (Yousef Khalidi), корпоративний віце-президент Microsoft Azure. — Сьогодні Microsoft та VMware готові запропонувати користувачам Microsoft безпечне та універсальне рішення для роботи з філіями».

 

Інші новини