+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

У Microsoft Skype з'явиться спеціалізований тип акаунта - Skype Professional Account - для людей, які використовують цей месенджер для індивідуального підприємництва

Skype для репетиторів

У Skype з'явиться спеціалізований тип акаунту — Skype Professional Account — для людей, які використовують цей месенджер для індивідуального підприємництва: віддаленого репетиторства, проведення майстер-класів, консалтингу, інструктажу тощо.

Новий тип облікових записів об'єднає класичні опції безпосереднього спілкування з календарем, поштою та платіжною системою.

На додаток до цього в обліковому записі буде передбачено створення розширеного профілю його власника з детальною інформацією про його послуги, що, по суті, стане самостійним мікросайтом.

Користувачі нового типу облікового запису зможуть імпортувати в нього весь контакт-лист зі свого облікового запису, у той час як для його опонентів при спілкуванні з ним через його новий обліковий запис не відбудеться жодних змін.

На даний момент в офіційному блозі Skype говориться, що новий тип облікового запису спочатку розрахований тільки на десктопну версію месенджера. У тестовому режимі новий сервіс планується запустити до США. Як мінімум, під час цього періоду він буде безкоштовним. Скористатися ним зможе обмежена кількість ентузіастів. Для цього їм потрібно заповнити анкету у своєму обліковому записі.

Нещодавні зміни у долі Skype

Зазначимо, що цей анонс фактично відбувається на тлі недавнього повідомлення власника месенджера — компанії Microsof, яка наприкінці вересня 2017 р. оголосила про те, що має намір замінити корпоративний месенджер Skype for Business на інший сервіс для бізнес-комунікації — Microsoft Teams, запущений менше року тому.

Skype for Business було створено у 2015 р. на основі попереднього корпоративного месенджера Microsoft. Lync. Запуск Microsoft Teams сам був ознакою того, що Skype for Business залишилося жити недовго, писало у вересні видання The Verge. На даний момент Teams вже може використовувати більшу частину його функціональності.

Інші новини

Найкраща ціна