+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Symantec: захист доступний кожному!

Корпорація Symantec зробила «Перший крок» до зміцнення та підвищення конкурентоспроможності своїх продуктів на ринку кінцевих користувачів
Корпорація Symantec оголосила про вихід «Norton AntiVirus 2008 Перший Крок» - саме такою стала офіційна назва нової версії Symantec Norton Antivirus 2008 у форматі DVD

Версія призначена тільки для домашніх користувачів, про що буде позначка на коробці, і з'явиться у продажу, ймовірно, у першій половині лютого.

Функціональність продукту повна: так само як і коробковий варіант, новий Norton Antivirus 2008 у DVD форматі призначений для захисту комп'ютерів користувачів від поширення заражених електронних листів, вірусів, «хробаків» та інших інтернет-загроз.

Версія «Norton AntiVirus 2008 Перший Крок», так само як і коробкова версія, буде захищати комп'ютери користувачів у протягом року.

Norton Antivirus 2008 на DVD підтримуються службою Symantec Security Response - командою фахівців високого класу в галузі запобігання вторгненням, інженерам з безпеки, мисливцям за вірусами та міжнародним групам технічної підтримки, які забезпечують широке охоплення підприємств і споживачів. Symantec Security Response надає замовникам всеосяжні, цілодобові послуги інтернет-безпеки в усьому світі, захищаючи їх від сучасних складних загроз в інтернеті та гарантуючи їх безперервний, повний захист.

«Виводячи на український ринок Norton Antivirus 2008 Перший Крок, ми ставимо перед собою два основні завдання.
По-перше, доступність! Ми хочемо, щоб продукти лінійки Symantec Norton були доступні всім користувачам незалежно від рівня доходів. Придбавши рішення для захисту комп'ютера, користувачі в основному оцінюють якість роботи, швидкість, надійність і природно вартість», - каже Михайло Мещанкін, керівник напряму роздрібних продажів Symantec. -
«По-друге, конкурентоспроможність! Для того, щоб успішно конкурувати на сьогоднішньому ринку з іншими постачальниками та розповсюджувачами неліцензійного програмного забезпечення, нам необхідно відповідати всім вимогам користувачів. Підтвердженням цьому служить, нова версія Norton Antivirus 2008, що увібрала в себе все найкраще від повної версії Norton Antivirus 2008, Перший Крок за цілком доступною ціною».

Інші новини