+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

StyleSnap (сервіс ідентифікації одягу по фото) – Amazon представила новий інструмент на основі штучного інтелекту

StyleSnap (сервіс ідентифікації одягу по фото) - Amazon представила новий інструмент на основі штучного інтелекту

Amazon представила новий інструмент на основі штучного інтелекту. Сервіс під назвою StyleSnap допоможе покупцям знаходити одяг, що їм сподобався.

Фактично, StyleSnap це Shazam для одягу, вбудований в мобільний додаток Amazon. Користувачі можуть зробити знімок або завантажити вже готове зображення одягу, що сподобався їм, а StyleSnap використовує машинне навчання, щоб оцінити фото, і допоможе знайти схожі товари для покупки на Amazon.com. Штучний інтелект даватиме рекомендації на основі цін, відгуків та брендів, що дозволить скоротити час на пошук товарів.

Але багато стартапів вже пропонують аналогічні послуги, у тому числі гігант онлайн-моди Asos. До того ж поки що невідомо, чи зможе StyleSnap відповідати вимогам Amazon. ІІ може легко ідентифікувати основні предмети одягу, такі як спідниці-олівець або фланелеві сорочки, проте це не допоможе споживачам, які можуть ідентифікувати подібні предмети. Чи буде ця функція ефективно визначати нішові елементи та стилі, ще доведеться з'ясувати та оцінити.

Це не перша спроба Amazon увійти у світ моди – ще 2017 року компанія представила Echo Look — камеру зі штучним інтелектом, яка давала користувачам рекомендації щодо моди. Однак програма регулярно робила помилки, оскільки не могла ідентифікувати різні вбрання на зображеннях і повторювала ті самі поради. Тим не менш, запуск StyleSnap показує, що Amazon сповнений рішучості стати одним з основних гравців у галузі моди, і робить у цьому ставку на свій досвід розробок у галузі ІІ.

Компанія заявила, що StyleSnap має незабаром з'явитися в додатку Amazon для iOS і Android

Інші новини