+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

SecurOS отримала нейромережевий модуль розпізнавання облич SecurOS FaceX та підтримку локальних сховищ у SecurOS Cluster

SecurOS отримала нейромережевий модуль розпізнавання облич SecurOS FaceX та підтримку локальних сховищ у SecurOS Cluster

Представлено реліз платформи SecurOS 10.2.

Нове в SecurOS 10.2:

модуль розпізнавання облич SecurOS FaceX;

програмна частина комплексу огляду днищ транспортних засобів SecurOS UVSS;

підтримку локальних сховищ фізичних серверів в SecurOS Cluster.

SecurOS FaceX розширює можливості застосування відеоаналітики для біометричного контролю, забезпечуючи більш високу точність розпізнавання в широкому діапазоні зовнішніх умов (освітленість, ракурс). Модуль не має критичної залежності від кооперативності поведінки суб'єктів (тобто розпізнавання менш чутливе до кута нахилу та повороту голови). Декілька серверів SecurOS FaceX можуть працювати з єдиною базою даних осіб. Розмір бази даних не обмежений. Також не обмежується кількість контрольних списків. У наступних релізах заплановано розширення функціоналу модуля. Зокрема, буде додано можливість роботи з кількома серверами FaceX з одного інтерфейсу оператора; можливість виконання ретроспективного пошуку суб'єктів фотографії; інтеграція з модулем SecurOS СКУД/ОПС, включаючи підтримку функціонала багатофакторної аутентифікації.

Апаратно-програмний комплекс огляду днищ автомобілів SecurOS UVSS отримав повністю перероблене програмне забезпечення. В ISS наголосили, що програмний модуль підтримує всі основні функції комплексу:

 • Обробка відео від скануючої платформи та формування композитного, високого дозволу, зображення днища автомобіля (UVSS-зображення).
 • Збереження повного набору даних, що стосуються сканування днища та розпізнавання номера автомобіля, з можливістю пошуку за ними.
 • Підтримка процедури візуального догляду днища, включаючи цифрове збільшення зображення (zoom).
 • Режим візуального порівняння UVSS-зображення з попередньо збереженим еталонним UVSS-зображенням цього автомобіля.

Технологія SecurOS Cluster доповнена повноцінною підтримкою запису відео на локальні сховища серверів. Для забезпечення цілісності відеоархіву при відпрацюванні режимів failover/failback немає потреби використовувати виділене центральне сховище. Під час роботи SecurOS Cluster будь-який віртуальний відеосервер може переміщатися між фізичними серверами. При цьому відео записується на локальне сховище того фізичного сервера, якому зараз працює віртуальний відеосервер. SecurOS Cluster створює єдине середовище зберігання відео, надаючи кожному віртуальному відеосерверу доступ до його відеозаписів на сховищах всіх доступних фізичних серверів. В результаті оператори вбачають архів безперервним, стверджує розробник.

Згідно із заявою розробника, оновлення SecurOS Evidence Manager – черговий крок у напрямку кібербезпеки. Відео, експортоване до файлів Evidence, може бути надійно захищене від несанкціонованого перегляду. Підтримуються алгоритми шифрування AES-128, AES-192 і AES-256. Зашифроване відео програється автономним відеоплеєром SecurOS Evidence Manager за умови введення пароля, заданого під час експорту відео.

Також у SecurOS Auto 10.2 розширено список шаблонів номерів, що розпізнаються, і покращена якість розпізнавання:

 • В'єтнам, Індонезія, Таїланд
 • ОАЕ (Абу-Дабі, Дубай), Бахрейн, Палестина
 • Мексика, Колумбія, Сент-Люсія, США, Канада

SecurOS - програмна платформа для створення високопродуктивних інтегрованих систем безпеки, реалізації мережевих рішень для територіально розподілених об'єктів.

У платформі SecurOS реалізована концепція «все в одному». Для фахівців, які здійснюють технічну реалізацію проектів з її використанням, для кінцевих користувачів цей принцип має на увазі ефективне вирішення завдань інтеграції обладнання, програмного забезпечення різних виробників:

 • відеопідсистеми (включаючи пристрої телеметрії та IP-відеокамери)
 • аудіопідсистеми
 • інтелектуальних підсистем розпізнавання автомобільних номерів та номерів залізничних вагонів, розпізнавання осіб
 • модуля трекінгу цілей / детекції залишених предметів
 • модуля визначення параметрів руху транспортних потоків
 • системи контролю доступу
 • охоронно-пожежна сигналізація
 • спеціалізованих сервісних підсистем («Бюро перепусток», «Облік робочого часу», формування звітів, оповіщення та ін.)
 • систем життєзабезпечення
 • технологічного, наприклад, вагового обладнання
 • виконавчих пристроїв
 • датчиків, сенсорів, детекторів тощо

Платформа SecurOS, забезпечуючи взаємодію обладнання всіх підсистем, дає можливість визначити та реалізувати загальну логіку роботи системи безпеки в Відповідно до поставлених завдань, організувати необхідну реакцію на певні події: як єдину, так і окремих компонентів. Для цих налаштувань використовуються макрокоманди та вбудована мова програмування скриптів

Інші новини