+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Remote Application Server 16.0 Оновлене програмне рішення для підприємств малого та середнього бізнесу

Parallels представила оновлене програмне рішення для підприємств малого та середнього бізнесу – Remote Application Server 16.0 (RAS). Новинка відповідає сучасним стандартам безпеки та гарантує користувачам повноцінний доступ до віддалених корпоративних програм та програм з будь-якої точки світу.

 

У новій версії з'явилася можливість публікації додатків у пісочниці у контейнері Turbo.net. Як VDI-хості зараз підтримуються гіпервізори Nutanix Acropolis (є безкоштовна версія) і KVM (безкоштовний). Підтримуються VDI, HALB та командлети, які стосуються ліцензій. White-labeling v1.0: можна брендувати (створювати кастомні теми) клієнтську програму Parallels HTML5 Client.

Безпечний 64-бітовий клієнтський шлюз: теоретична межа одночасних підключень збільшена до 6 000+. З'явилася можливість обирати переважний PA, а також внесено ряд інших покращень. Тепер можна встановити консоль на будь-яку машину під керуванням Windows. Також з'явилася можливість віддаленого підключення до PA. Для запуску програми консолі більше не потрібні локальні або доменні права адміністратора.

Перероблені інтерфейси Site та Remote Desktop Server Hosts. Зовнішній вигляд Site та RDSH був перероблений з метою підвищення продуктивності адміністраторів, а також щоб можна було отримувати інформацію про сервери у реальному часі. Тепер можна побачити, що публікується для користувача або групи, а також для RDS-хоста або RDSH-групи. Можна відключати монтування USB-пристроїв, а також віддалено блокувати керовані пристрої. Замість того, щоб додавати користувачів по одному, тепер можна додавати власні AD-групи.

Оптимізовано механізм зберігання статусів агентів. Тепер у ході запуску, коли виконується перевірка статусів агентів, консоль не блокує сама себе. Ви можете забороняти доступ конкретним користувачам до серверного робочого столу. Є можливість призначення для TS, шлюзу, віддаленого ПК та VDI конкретного Publishing Agent. Тепер можна перенаправляти веб-запити безпосередньо на сервер шлюзу, а також відключати HTTP-форвардинг.

Windows-клієнт: якщо клієнт не можна встановити повністю (немає прав адміністратора), то інсталятор перемикається на базову версію клієнта. Якщо користувач приймає запрошення встановити клієнта, але не є адміністратором, то за замовчуванням запускається встановлення базової версії. Також у клієнті з'явився інструмент для контролю за мережею, в якому відображається інформація про стабільність підключення до мережі.

Linux-клієнт, редирект USB-пристроїв: тепер можна локальні мікрофон і камери зробити доступними додатку, виконуваному на сервері. Додано підтримку редиректу PnP-пристроїв (MTP, PTP).

Mac-клієнт: реалізовано журналування, лог пишеться за адресою ~/Library/Containers/com.2X.Client.Mac/Data/ParallelsClient.log.

Підтримка передачі файлів у HTML5- та Chrome-клієнтах. Додано можливість передачі файлів між клієнтськими пристроями та сервером. Більше гнучке конфігурування HTML5-клієнта. Накладення кастомної іконки поверх іконки опублікованої програми, що дозволяє користувачеві відрізняти локальні програми від опублікованих. Поліпшення системи безпеки: після певного періоду неактивності відбувається примусовий вихід із програми. Ця функція працює у клієнтах Windows, Linux, Mac, Android, iOS, HTML5 та Chrome.

Налаштування управління редиректом кліпборду (clipboard redirection) у політиці RAS-підключень. Поліпшення системи безпеки: дозволяє відключати редирект кліпборда за допомогою налаштування політики. Автоматичне визначення налаштувань UX. Залежно від конкретних параметрів клієнтського підключення система сама вибирає оптимальні налаштування UX. Ця можливість додана до політики.

Підтримка режиму керування мишею Dumbo (iOS/Android). Раніше цей режим управління підтримувався в legacy-клієнті, а тепер портований і новий. Швидкі кейпади. Тепер можна встановити комбінації клавіш кнопкам панелі інструментів у мобільному пристрої (конфігурується RAS-адміністратором). Інтеграція з мишею SwiftPoint (iOS). Ви можете використовувати з iOS-пристроями апаратну мишу Swiftpoint. Розблокування клієнтської програми за допомогою PIN'у або відбитка пальця (iOS). Внесено ряд покращень у процедуру запуску програми. Якщо програма вже працює, то система переключається на неї, а не створює нову вікно.

Покращено визначення області введення тексту, покращено роботу спливаючої клавіатури, зручніша функція виділення тексту. У iOS 9 для виділення тексту тепер можна використовувати 3D-жести. Можливість імпорту/експорту RAS- та RDP-підключень. У програмах Office 2013/2016 автоматично вмикається «сенсорний режим керування». Нові налаштування роздільної здатності екрана з підтримкою DPI-масштабування. Підтримка політик RAS-підключення. Адміністратор може змінювати налаштування існуючого клієнтського підключення через параметри політики.

З'явився нативний друк PDF-файлів за допомогою бібліотеки DynaPDF. Тепер до клієнтського оточення висувається менше вимог, поменшало залежностей (не потрібно встановлювати Acrobat). Забезпечується стабільність друку PDF-файлів: виконується редирект усіх властивостей драйвера відповідно до налаштувань принтера.

З'явилася підтримка R-UDP. Це дозволило прискорити оновлення екрана під час використання не-Windows-клієнтів за допомогою WAN-підключень.

Завантажити безкоштовну 30-денну пробну версію Parallels з віддаленого сервера додатків, програми RAS v16, що включає 50 одночасних користувальницьких ліцензій можна за посиланням http://www.parallels.com/ras

 

Інші новини