+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Red Hat OpenShift Platform Plus тепер поставляється з Red Hat OpenShift Data Foundation

Платформа Red Hat OpenShift Plus тепер поставляється в комплекті з Фондом даних Red Hat OpenShift

Red Hat оголосив, що Red Hat OpenShift Platform Plus, галузева платформа Kubernetes корпоративного класу, тепер поставляється в комплекті з Red Hat OpenShift Data Foundation, набором послуг передачі даних, включаючи програмно-визначене сховище даних. Таким чином, Red Hat пропонує розробникам додатків і професіоналам DevSecOps функціонально повний багатохмарний стек Kubernetes «з коробки». Завдяки OpenShift Data Foundation розробники отримують єдину платформу для хмарних і локальних середовищ з функціями постійного зберігання даних, а фахівці з експлуатації ІТ-систем - передові інструменти управління даними.

Kubernetes сьогодні став стандартом для оркестрування контейнерів і пропонує потужні механізми виконання масштабних супутніх завдань. Однак для більш повного задоволення потреб компаній в плані побудови і експлуатації сучасних додатків Kubernetes потрібні додаткові комплектуючі. Це саме те, що пропонує платформа Red Hat OpenShift Plus. Він забезпечує уніфікований і послідовний захист, безпеку та управління додатками в кластерах Kubernetes протягом усього їх життєвого циклу, включаючи підтримку різноманітних хмарних інфраструктур.

Платформа Red Hat OpenShift Plus включає в себе:

  • Контейнерна платформа Red Hat OpenShift є всеосяжною основою для гібридної хмари на базі Kubernetes, яка допомагає програмістам прискорити розробку та доставку додатків, а фахівці з ІТ-операцій можуть гнучко та ефективно керувати цими програмами.
  • Розширена кластерна безпека Red Hat для Kubernetes – Забезпечує безпеку та захист ланцюгів поставок програмного забезпечення, ІТ-інфраструктури та робочих навантажень.
  • Red Hat Advanced Cluster Management for Kubernetes – Реалізує наскрізну видимість, контроль та управління кластерами Kubernetes у гібридних та мультихмарних середовищах.
  • Red Hat Quay - це глобальний і масштабований контейнерний реєстр для організації трубопроводів, які охоплюють різні ІТ-інфраструктури і перевіряють зображення на наявність вразливостей для виявлення і усунення потенційних ризиків безпеки.
  • Red Hat OpenShift Data Foundation Essentials – Забезпечує уніфіковане управління даними для контейнерних робочих навантажень кластерів у гібридних та мультихмарних середовищах

З Red Hat OpenShift Platform Plus організації матимуть єдине, уніфіковане рішення, функціонал та інструменти для швидкої реалізації хмарних рішень та методологію DevSecOps , що охоплює гібридні хмарні компоненти , включаючи крайові системи.

Другие новости