+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat анонсувала Red Hat OpenStack Platform 12, найновішу версію своєї масштабованої та гнучкої хмарної платформи класу IaaS

Red Hat анонсувала Red Hat OpenStack Platform 12, найновішу версію своєї масштабованої та гнучкої хмарної платформи класу IaaS. Рішення побудоване на основі відкритого проекту OpenStack версії Pike і вперше реалізує контейєризовані сервіси, що допомагає прискорити розробку додатків за рахунок більшої гнучкості та меншої складності ІТ-систем. Red Hat OpenStack Platform 12 також отримала низку серйозних покращень, включаючи модернізовані механізми DCI (distributed continuous integration) та посилені засоби безпеки для управління ризиками та забезпечення відповідності правилам роботи з даними.

Red Hat OpenStack Platform виступає як основа приватних та гібридних хмарних рішень сотень замовників по всьому світу, серед яких фінансова група BBVA, Кембриджський університет, розробник фінансово-аналітичних рішень FICO, проект Massachusetts Open Cloud, Лабораторія реактивного руху НАСА, Національна лабораторія Ок-Рідж, онлайн-букмекер Paddy Power Betfair, Santander Bank, телеком-оператор Verizon та постачальник хмарних послуг UKCloud. Крім того, платформа Red Hat спирається на величезну екосистему партнерських рішень для корпоративного сектору від Cisco, Dell EMC, Intel, Lenovo, Rackspace та NetApp, а також Ericsson, Nokia, NEC, Huawei, Cisco та інших представників телеком-індустрії.

>

Red Hat OpenStack Platform 12, побудована на основі ОС Red Hat Enterprise Linux і призначена для створення приватних та загальнодоступних хмарних інфраструктур. є протестованою, сертифікованою та забезпеченою підтримкою корпоративного рівня версією СПО OpenStack, висока динамічність якої забезпечує оперативність масштабування та максимально швидке задоволення потреб замовників без шкоди для доступності, продуктивності та безпеки. До складу Red Hat OpenStack Platform також входить Red Hat CloudForms, мультихмарна платформа управління, що реалізує прозорий операційний контроль та управління інфраструктурою та робочими навантаженнями Red Hat OpenStack Platform на основі політик. Крім того, Red Hat OpenStack Platform 12 тісно інтегрується з Red Hat Ceph Storage, програмною СХД, що забезпечує блокове, файлове та об'єктні сховища даних з горизонтальним масштабуванням.

Головне нововведення Red Hat OpenStack Platform 12 – це контейнеризація сервісів OpenStack. Граючи провідну роль у розвитку відкритого проекту OpenStack, Red Hat також лідирує у сфері просування контейнерних технологій у корпоративному секторі та розробці інноваційних контейнерних проектів з відкритим кодом. Щоб прискорити виведення на ринок нових пропозицій, сучасній організації потрібна хмарна інфраструктура, здатна розподіляти ресурси швидше, ефективніше та з більшою масштабованістю. Упаковка сервісів OpenStack в Linux-контейнери відмінно вирішує це завдання, підвищуючи гнучкість таких процесів, як модернізація, відкат до попередньої версії та обслуговування сервісів, і водночас полегшуючи експлуатацію хмари. Крім того, контейнеризація полегшує масштабування сервісів OpenStack, допомагаючи оперативно реагувати на зміну навантаження з боку користувачів.

Незалежно від варіанта розгортання, будь то встановлення з нуля або автоматизоване оновлення за допомогою інструмента director, Red Hat OpenStack Platform 12 упаковує в контейнери більшість сервісів OpenStack, а також на умовах Technology Preview виконує контеєризацію мережевих служб та служб зберігання даних. В результаті, стратегічні партнери Red Hat отримують можливість сертифікувати свої драйвери та модулі для цієї нової моделі розгортання з мінімально торкаючись обслуговування замовників.

Нові функції Red Hat OpenStack Platform 12, такі як сервіс automated infrastructure enrollment, допомагають підвищити безпеку та ефективність за рахунок автоматизації керування життєвим циклом сертифікатів безпеки. Компоненти платформи OpenStack Block Storage (Cinder) та Bare Metal Provisioning (Ironic) оновлені для підтримки шифрування томів та покращеної роботи з дисковими розділами відповідно. Розширюючи підтримку глобальних ініціатив у сфері управління ризиками, Red Hat пропонує замовникам Red Hat OpenStack Platform можливість завантажити на порталі Customer Portal новий посібник з безпеки, в якому розглядаються засоби, способи та рекомендації щодо реалізації заходів безпеки при побудові захищених середовищ OpenStack.

Поняття Компонування вперше з'явилося в Red Hat OpenStack Platform 10 з введенням складових (composable) ролей, наборів з окремих процесів і сервісів, які оператори можуть формувати на свій розсуд. Red Hat OpenStack Platform 11 розширила використання складових ролей, щоб за допомогою їх спростити розгортання та оновлення платформи. Red Hat OpenStack Platform 12 йде ще далі і представляє компоновані мережі composable networks. У попередніх версіях Red Hat OpenStack Platform користувачам пропонувався вибір із жорстко заданого набору мережевих топологій, а в новій версії є можливість більш вільно визначити топологію мережі за допомогою мереж, що компонуються. Крім того, оператори можуть визначати необмежену кількість мереж, у тому числі з використанням популярної топології L3 spine-and-leaf, що спрощує налаштування корпоративних рішень OpenStack з урахуванням специфіки масштабування.

Red Hat OpenStack 12 тепер підтримує відкриті API Redfish DMTF для компонованих (composable) інфраструктур, що забезпечує інтероперабельність платформи Red Hat з Intel Rack Scale Design (Intel RSD) та іншими галузевими рішеннями з підтримкою API Redfish.

У Red Hat OpenStack 12 подальший розвиток отримала technology preview версія OpenDaylight, модульної платформи з відкритим кодом, призначеної для налаштування та автоматизації програмно-визначуваних мереж (SDN). У прагненні допомогти замовникам збільшити швидкість та пропускну спроможність мереж Red Hat неухильно розширює підтримку віртуалізації мережевих функцій (NFV) в рамках системи OpenDaylight для OpenStack. Зокрема, Red Hat не лише покращила реалізацію Data Plane Developer Kit (DPDK) у рамках своєї версії OpenDaylight, а й підвищила продуктивність за рахунок нових можливостей. SDN.

Раніше Red Hat представила Distributed Continuous Integration (DCI), новий механізм взаємодії замовників та партнерів із Red Hat OpenStack Platform. Основна мета, яку Red Hat переслідувала при запуску DCI, полягала в тому, щоб зробити свою програмну платформу OpenStack найкращою в галузі за рахунок автоматизації завдань розгортання, тестування та зворотного зв'язку із замовниками та партнерами на етапах до та після випуску релізів ПЗ. Таким чином, Red Hat отримала можливість тестувати та контролювати роботу своєї платформи на прикладах реальних замовників та компаній-партнерів. Інформація, що збирається DCI, допомагає інженерам Red Hat скоротити час, необхідний для ідентифікації, розробки, тестування та випуску програмних виправлень.

Найближчим часом Red Hat OpenStack Platform 12 буде доступна на порталі Red Hat Customer Portal, а також у складі рішень Red Hat Cloud Infrastructure та Red Hat Cloud Suite.

Інші новини