+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Oracle випустила нові рішення для управління орендою продуктів та активів

Рішення призначені для управління орендою продуктів та активів, таких як промислове, медичне, нафтогазове, гірничодобувне та будівельне обладнання. Також анонсовано 8 нових мобільних корпоративних додатків, які допоможуть розширити можливості мобільних співробітників, забезпечити максимальну ефективність від операцій, скоротити корпоративні витрати та підвищити прибуток.

Рішення JD Edwards EnterpriseOne Rental Management та JD Edwards EnterpriseOne Management дозволяють клієнтам управляти кожним аспектом обліку обладнання та оренди, допомагаючи контролювати витрати та здійснювати максимально ефективну експлуатацію.

У процесі розвитку лінійки JD Edwards корпорація Oracle удосконалила комплексну ERP-систему, поєднуючи вигоди для бізнесу, передові технології на базі стандартів та галузеві знання у бізнес-рішенні з низькою сукупною вартістю володіння (TCO).

Oracle JD Edwards EnterpriseOne Rental Management допомагає компаніям формувати розуміння наявності та доступності запасів та обладнання, підтримуючи високий рівень обслуговування клієнтів, а також управління доходами та витратами. Це рішення включає повний комплекс аналітичних можливостей, що забезпечують формування звітів, аналіз тенденцій використання ресурсів та розуміння рентабельності обладнання для підвищення ефективності операцій та зростання задоволеності та лояльності клієнтів.

Додаток JD Edwards EnterpriseOne One View Reporting for Rental Management дозволяє організаціям оцінювати стан бізнесу, аналізуючи дані про оренду з різних точок зору для отримання знань про ключових клієнтів, договори оренди та прибутку.

Інші новини