+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

НОВИЙ Veeam Backup для Microsoft Office 365: отримайте ліцензію на 2 роки У ПОДАРУНОК!

Збережіть дані електронної пошти Office 365 — БЕЗКОШТОВНО!

Електронна пошта Office 365 дуже популярна. Буквально всім у цій службі – від обслуговування сервера до основних функцій адміністратора – ви можете керувати самостійно. Такий підхід значно полегшує роботу ІТ-відділів. Однак необхідно пам'ятати, що це ваші дані: ви самі контролюєте їх і повинні самостійно вжити заходів для їхнього захисту. Доступність даних залежить від вас.

Veeam® Backup для Microsoft Office 365 дозволяє уникнути ризику втрати доступу до електронної пошти, забезпечує вашим користувачам доступність даних, а вам повний контроль. Тепер ви можете отримати цю технологію БЕЗКОШТОВНО.

Скористатися цією пропозицією можуть користувачі Veeam Availability Suite™, Veeam Backup & Replication™ та Veeam Backup Essentials™.

Умови БЕЗКОШТОВНОЇ підписки на Veeam® Backup для Microsoft Office 365 залежать від типу поточної редакції рішень:

  • Користувачі редакції Enterprise Plus отримають БЕЗКОШТОВНУ підписку на Veeam Backup для Microsoft Office 365 на два роки - необмежену кількість користувачів!
  • Користувачі редакцій Standard або Enterprise отримають БЕЗКОШТОВНУ передплату на Veeam Backup для Microsoft Office 365 на один рік - необмежену кількість користувачів!

Умови спеціальної пропозиції

  • Умови отримання БЕЗКОШТОВНОЇ підписки на два роки: користувачі Veeam повинні мати, придбати або оновити ліцензію Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication або Veeam Backup Essentials редакції Enterprise Plus до 31 грудня 2016 року. При цьому всі ліцензії в компанії мають бути редакції Enterprise Plus (використання редакції Enterprise одночасно з Enterprise Plus НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ).
  • Умови отримання БЕЗКОШТОВНОЇ підписки на один рік: користувачі Veeam повинні мати або придбати ліцензію Veeam Availability Suite, Veeam Backup & Replication або Veeam Backup Essentials редакції Enterprise або Standard до 31 грудня 2016 року.
  • На момент реєстрації у користувачів має бути чинний контракт техпідтримки. Безкоштовна підписка буде активована з моменту реєстрації та після офіційного випуску продукту.
  • Пропозицією може скористатися необмежену кількість користувачів протягом усього терміну промо-кампанії, але від одного корпоративного домену допускається лише одна реєстрація.
  • Спеціальна пропозиція включає техпідтримку рівня Production 24x7 для Veeam Backup для Microsoft Office 365.
  • Ліцензії постачальників послуг не дають права на участь у промо-кампанії, однак постачальник послуг може скористатися цією пропозицією, якщо він пропонує послугу, яка передбачає безкоштовну підписку для замовника.
  • Після закінчення промо-кампанії продукт припинить роботу. За бажанням користувачі зможуть придбати нову ліцензію та використати продукт далі.

Інші новини