+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

NetApp анонсувала NetApp Memory Accelerated Data (MAX Data) 1.3 із підтримкою енергонезалежної пам'яті Intel Optane DC

NetApp анонсувала NetApp Memory Accelerated Data (MAX Data) 1.3 з підтримкою енергонезалежної пам'яті Intel Optane DC

NetApp анонсувала NetApp Memory Accelerated Data (MAX Data) 1.3 із підтримкою енергонезалежної пам'яті Intel Optane DC. Комбінація MAX Data та енергонезалежної пам'яті Intel Optane DC дозволить компаніям підтримувати високий рівень конкурентоспроможності, більш ефективно працюючи з даними та підвищуючи якість послуг, що надаються клієнтам.

Перед компаніями варто виклик використати безпрецедентні обсяги даних для реального підвищення показників свого бізнесу. Досягти цього не так просто, як може здатися. Реалізація цієї мети ускладнюється появою таких нових програм, як штучний інтелект, машинне навчання, глибоке навчання, аналітика в режимі реального часу та інтернет речей (IoT), кожна з яких використовує великі обсяги. пам'яті і вимагає роботи великих масивів даних. Маючи можливості нового перспективного рівня пам'яті, NetApp допомагає замовникам використовувати наявні дані без перебудови архітектури критично важливих додатків. Інструментарій, що надається клієнтам MAX Data, дозволяє максимально ефективно працювати з масивами даних та поширювати стратегію Data Fabric на свої сервери з критично важливими для бізнесу програмами та даними.

«Як провідним розробником технології «цифрових людей» та творчого контенту, ми вибрали NetApp MAX Data для підтримки своєї системи SUNFLOWER Framework, що дозволяє збирати величезні масиви 3D- та 4D-даних, для яких інтенсивна робота з розробки забезпечується більшим навантаженням додатків сервер», — сказав системний інженер 3Lateral.

«Тепер, коли NetApp MAX Data підтримує енергонезалежну пам'ять Intel Optane DC, організації можуть прискорити рух даних по всьому підприємству для підтримки таких додатків, як Oracle і MongoDB, з простотою, можливістю вибору та масштабування, які необхідні для реального підвищення ефективності бізнесу, — зазначив виконавчий віце-президент із систем зберігання та програмного забезпечення NetApp. — У той час як дані створюються та управляються в локальних ЦОДах, пристроях та датчиках IoT, а також у гібридних хмарних середовищах, наявність стратегії Data Fabric, що охоплює периферію, ядро ​​та хмару, має важливе значення для успіху бізнесу».

«Комбінація процесорів Intel Xeon та енергонезалежної пам'яті Intel Optane DC допомагає клієнтам розкрити реальну цінність накопичених обсягів даних, — сказала віце-президент і генеральний директор відділу управління та зберігання даних у дата-центрах компанії Intel. — Співпраця з такими інноваторами, як NetApp, дозволить нам переміщати, зберігати та обробляти більше даних, ніж будь-коли».

MAX Data — перше в галузі рішення для локального зберігання даних, що використовує енергонезалежну пам'ять Intel Optane DC на серверах для зберігання постійних даних, що забезпечують доступність, низьку латентність на рівні звичайної пам'яті та характеристики, схожі на флеш-накопичувачі, без необхідності переписування коду програми, що дозволяє компаніям повною мірою використовувати переваги програм у режимі реального часу.

Інші новини