+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Model Studio CS 3.0 – випущена нова версія комплексної системи інформаційного тривимірного проектування Model Studio CS

Model Studio CS 3.0 - випущено нову версію комплексної системи інформаційного тривимірного проектування Model Studio CS

CSoft оголосила про вихід третьої версії комплексної системи інформаційного тривимірного проектування Model Studio CS. Оновлені інструменти та засоби 3D-проектування рішення дозволяють сформувати тривимірну інформаційну модель за всіма проектними розділами та інженерними спеціальностями. У комплексній системі значно перероблено існуючі продукти та з'явилося рішення – «Model Studio CS Електротехнічні схеми».

Як зазначили в CSoft, представлена ​​версія комплексної системи інформаційного тривимірного проектування Model Studio CS 3.0 працює на основі платформи nanoCAD 11, а також на AutoСAD 2020−2015.

За даними на травень 2019 року, рішення, що дозволяє створювати моделі та випускати на їх основі проектну та робочу документацію, що включає наступні продукти:

  • «Model Studio CS Будівельні рішення», призначений для розробки архітектури та будівельних конструкцій;
  • «Model Studio CS Технологічні схеми» та «Model Studio CS Трубопроводи», що дозволяють розробляти технологічні та інженерні системи продуктопроводів;
  • «Model Studio CS Електротехнічні схеми», «Model Studio CS Кабельне господарство» та «Model Studio CS Компонувальник щитів», призначені для проектування кабельних систем, у тому числі, електропостачання, контролю та управління, слаботочних мереж та ін;<< /li>
  • «Model Studio CS ОРУ» та «Model Studio CS ЛЕП», що дозволяють проводити розрахунок та проектувати електричні мережі;
  • «Model Studio CS Блискавкозахист», призначений для інтерактивного розрахунку та випуску документації з блискавкозахисту.

Згідно із заявою розробника, в комплексній системі проектування з'явився ще один продукт – «Model Studio CS Електротехнічні схеми», що дозволяє розробляти електротехнічні схеми та схеми автоматизації будь-якої складності.

Оновлено та прискорено агрегатор даних CADLib Модель та Архів, що забезпечує розраховану на багато користувачів роботу та поєднує в єдиному взаємопов'язаному просторі об'єкта структурну модель, 3D-модель, проектну та виконавчу документації, специфікації, календарні плани, дані для взаємодії та інтеграції з зовнішніми як системи технічного обслуговування та ремонту, планування, бухгалтерські продукти, зазначили в CSoft.

За За даними CSof на травень 2019 року версія виходить з підтримкою nanoCAD 11 та AutoСAD 2020-2015. Скористатися всіма можливостями Model Studio CS 3.0 зможуть легальні користувачі з підпискою, що діє. Для легальних клієнтів із простроченою підпискою оновлена ​​версія буде недоступною. Для цього вони повинні перед встановленням оновити файли ліцензій та безкоштовно отримати додаткову ліцензію на оновлення.

Інші новини