+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Mindjet MindManager 2018 для Windows - Corel анонсував випуск нової версії Mindjet MindManager для Windows

Випущено нову версію провідного у світі програмного забезпечення для складання інтелект-карт та візуалізації інформації MindManager® 2018 для Windows.

Клієнти використовують MindManager для того, щоб перетворити розрізнену інформацію, таку як свої ідеї, плани чи проекти на гнучкі та доступні візуальні інтелект-картки, які дозволяють їм визначити чіткі стратегії та плани. Завдяки підтримці тимчасових шкал, технологічних ланцюжків, діаграм Ганта та глибокої інтеграції з популярними програмами, MindManager надає користувачам та командам потужні інструменти комунікації, спільної та швидкої роботи.

MindManager 2018 для Windows виводить ці можливості на новий рівень завдяки новим інструментам інтелектуального перегляду та фільтрації контенту, автоматизації змін даних у реальному часі та динамічної передачі складної інформації. Підприємства будь-якого розміру можуть взяти на себе управління своїми цінними ресурсами - часом і роботою - для отримання кращих результатів. Остання версія MindManager постачається як у вигляді локальної версії для окремих користувачів, також доступна версія Enterprise для команд будь-якого розміру - від малого бізнесу до великих глобальних компаній. :

•    НОВЕ! Майстер панелі інструментів:
програмуйте свої карти, щоб передати історію в реальному часі про проект або бізнес. За допомогою нового інструменту умовного форматування ви можете активувати динамічні зміни у формі, кольорі та багато іншого відповідно до вибраних критеріїв та даних.
•    НОВЕ! Цифровий архітектор: повністю контролюйте зовнішній вигляд ваших карток. Створюйте свої бізнес-моделі та стратегічні плани, які і виглядають чудово, та їх легко втілювати. Крім того, ви можете вільно додавати фірмові елементи, такі як логотипи та інші компоненти дизайну.
•    НОВЕ! Набір інструментів для розробки бізнес-стратегії: отримайте більш чітке розуміння взаємовідносин і перетинів завдяки новим діаграмам і матрицям, що налаштовуються, які забезпечать більш продумане мислення, розумні рішення та покращені результати.
•    НОВЕ! Видавець: ділитесь картами з колегами електронною поштою, розміщуйте їх у соціальних мережах або вбудовуйте на своїх веб-сайтах або блогах.
•    НОВЕ! Інтерактивний експорт презентацій: керуйте як саме ваша аудиторія переглядає картку з використанням останніх розробок HTML5 у функціях експорту інтерактивних карток. Це не вимагає від користувача жодних зусиль і позитивно відбивається на презентації.
•    НОВЕ! Перегляд розкладу: організовуйте список справ у лаконічному, зручному та завжди доступному календарі. Завдяки простій функції створення розкладу за допомогою перетягування мишею ви можете додавати дати до завдань, які створюєте в процесі обговорення або планування, без жодних труднощів.
•    НОВЕ! Огляд пріоритетів: зведіть до мінімуму пропущені терміни та переконайтеся, що користувачі працюють над правильним завданням у потрібний час. Позначайте іконками пріоритету свої елементи та перегрупуйте їх при внесенні змін пріоритету.
•    НОВЕ! Інтелектуальний фільтр: переглядайте потрібну вам інформацію за допомогою нового оригінального пошарового уявлення, в якому наочно відображаються вибрані елементи, при цьому решта інтелект-карти залишається видимою на задньому фоні. Нова функціональність SmartFade ™ виводить вибрану інформацію на передній план. Заголовки посилань: чіткий та ємний текст гіперпосилання відображає заголовок сторінки призначення або формулювання, яке визначається користувачем.
•    РОЗШИРЕНЕ керування файлами: Dropbox, Box, OneDrive, Google Drive, SharePoint — тепер ви можете зберігати свої файли MindManager у будь-якому популярному «хмарному» сервісі.

Нові та покращені функції пакету MindManager Enterprise (для команд з 5 користувачів):

•    РОЗШИРЕНІ можливості Gantt Pro: керуйте інформацією про завдання, розподіл ресурсів та взаємозв'язки безпосередньо в діаграмах Ганта – у більш привабливому та зручному інтерфейсі.
•    Покращена інтеграція з SharePoint: спрощений інтерфейс і система виконання запитів, а також потужніша фільтрація дають вам більший контроль над великими можливостями сервісу.
•    НОВЕ! Спрощена установка адміністратором: встановіть вибрану мову за допомогою програми інсталяції.

Інші новини

Найкраща ціна