+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft розробила новий Skype для Android, який містить низку істотних відмінностей від поточної версії.

Компанія Microsoft розробила новий Skype для Android, який містить низку суттєвих відмінностей від поточної версії. У Skype Preview користувач може безпосередньо під час відеодзвінка робити фотографії на камеру смартфона та здійснювати пошук в інтернеті. Інтеграція емодзі та картинок у сеанс відеозв'язку зробив цей Skype схожим на Snapchat.

Як і поточна версія Skype для Android, Skype Preview дозволяє здійснювати голосові та відеодзвінки, організовувати конференції та обмінюватися текстовими повідомленнями та файлами. Але система пошуку Bing у ньому вбудована прямо в чат – отримати доступ до неї можна за допомогою виділеної вкладки. Тобто тепер користувач може здійснювати пошук в інтернеті прямо під час розмови в чаті або сеансу відеозв'язку. Результати пошуку можна надіслати іншим користувачам.

Также прямо під час розмови в чаті або відеодзвінка користувач може скористатися камерою свого смартфона, доступ до якої інтегрований у Skype Preview. «Відсунувши» екран зі Skype вліво, учасник розмови відразу потрапляє у додаток камери та бачить те, що хоче сфотографувати. Фото можна миттєво надіслати співрозмовникам.

Крім того, у Skype Preview інтегрований сервіс пошуку GIF-зображень Giphy, що полегшує пошук картинок та відправлення їх співрозмовникам. Також у Skype Preview з'явилася можливість «відреагувати» за допомогою емодзі або проголосувати за різні повідомлення в загальному чаті. Функції додавання емодзі, різних зображень та тексту були додані також у сеанс відео.

Інші новини