+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила про включення нових переваг для новаторів та стартапів Azure IoT у програму Microsoft Azure IP Advantage,

Microsoft оголосила про включення нових переваг для новаторів та стартапів Azure IoT до програми Microsoft Azure IP Advantage

Microsoft розширює програму Azure IP Advantage новими перевагами IP для новаторів та стартапів Azure IoT

Microsoft оголосила про розширення програми Microsoft Azure IP Advantage, що включає нові переваги для новаторів і стартапів Azure IoT. Ми вперше анонсували Azure IP Advantage у лютому 2017 року. Він має забезпечити комплексний захист від ризиків інтелектуальної власності (IP) для наших хмарних клієнтів. Тенденція, яку ми бачили і в той час, і бачимо зараз, — це зростання ризиків хмарних інновацій через патентні позови. Минулого року ми приєдналися до Open Invention Network (OIN) і License on Transfer (LOT) Network, щоб допомогти усунути ризик крадіжки патентів клієнтів та партнерів.

Кількість IoT-патентів у США збільшилася більш ніж на 400 відсотків у період з 2013 по 2018 рік. Тому, поговоривши з клієнтами та подумавши про те, як ми можемо ще більше підвищити цінність програми Azure IP Advantage, ми вирішили розширити програму новими перевагами, орієнтованими на екосистему Інтернету речей (IoT) на базі Azure та стартапів, щоб допомогти клієнтам Azure уникнути судових витрат. . Нові функції, анонсовані сьогодні, включають:

  • Необмежене покриття компенсації для Microsoft Azure Sphere та Windows IoT. Компенсація допомагає захистити клієнта від претензій щодо порушень прав інтелектуальної власності, пред'явлених клієнту за використання продукту або послуги. Сьогоднішнє розширення забезпечує необмежену компенсацію для Azure Sphere та Windows IoT, включаючи програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, включеним Microsoft до цих продуктів.
  • Доступ до 10 000 патентів для клієнтів, які використовують Azure для пристроїв IoT, щоб захистити себе від судових позовів за IP. Ця перевага може допомогти запобігти судовим позовам щодо патентів проти клієнтів Azure за їх робочі навантаження та додатки, що працюють в Azure або на їх пристроях IoT, оскільки кваліфіковані клієнти можуть вибрати патент для використання на захист судового позову.
  • Можливість для стартапів на Azure купувати патенти Microsoft, щоб сприяти розвитку свого бізнесу. Кваліфіковані стартапи, які також приєднуються до LOT Network, можуть придбати патенти Microsoft через LOT в технічних галузях, включаючи AI, мультимедіа та безпеку. Патенти можуть відігравати важливу роль для стартапів у міру їхнього зростання, пошуку шляхів захисту своїх інновацій та залучення критичної підтримки капіталу.

Багато стартапів розповідають нам про особливі вразливості, з якими вони стикаються в невеликих компаніях, і про те, яке значення вони надають нарощуванню власного портфеля IP на ранніх стадіях, коли вони прагнуть залучити капітал та побудувати майбутнє. Наші партнери у LOT Network розробили програму, яка відповідає цим потребам. Microsoft рада пожертвувати 500 патентів LOT Network, яку тепер LOT надасть кваліфікованим стартапам в рамках вільного членства.

Враховуючи все разом узяте, ми вважаємо, що Microsoft пропонує найбільш повне та комплексне середовище для усунення ризиків IP у хмарі.

Початкові відгуки клієнтів були позитивними:

«Для міжнародної інжинірингової компанії, такої як thyssenkrupp, програма Microsoft Azure IP Advantage є чудовою інструментом для зниження ризиків в області IP при переході на Industry 4.0», - сказав доктор Стефан Вовк (Dr. Stephan Wolke), голова відділу інтелектуальної власності (IP) та послуг thyssenkrupp GmbH.

«Applied Brain Research створюють AI-системи, натхненні мозком», — сказав Пітер Сума (Peter Suma), голова і співгенеральний директор стартапу на ринку нейроморфних обчислень, що росте. «Azure IP Advantage допомагає нам зосередитися на наших наступних інноваціях і витрачати менше часу на занепокоєння ризиками в області IP».

Наша мета — створити спільноту, яка б могла зосередитися на інноваціях, а не турбуватися про захист своїх інновацій. Ми сподіваємося, що цей крок щодо розширення програми Azure IP Advantage буде корисним у цьому відношенні.

Інші новини

Найкраща ціна