+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft та SAP SE оголосили про створення інтегрованої пропозиції, завдяки якій корпоративні замовники зможуть сформувати чіткий стратегічний план для розвитку бізнес-інновацій у хмарі.

Microsoft та SAP SE оголосили про створення інтегрованої пропозиції, завдяки якій корпоративні замовники зможуть сформувати чіткий стратегічний план для розвитку бізнес-інновацій у хмарі. У рамках унікальної співпраці Microsoft і SAP спільно розроблятимуть і виводитимуть на ринок передові рішення, а також надаватиму об'єднану сервісну підтримку, щоб забезпечити найкращі можливості у сфері хмарних обчислень для своїх замовників. Партнери також повідомили, що впроваджуватимуть рішення один одного у своїх організаціях.

Так, SAP HANA Enterprise Cloud (приватний керований хмарний сервіс SAP) буде інтегрований в Microsoft Azure і дозволить замовникам запускати SAP S/4HANA у безпечній хмарі, що керується. Крім того, Microsoft впровадить SAP S/4HANA на Azure для підтримки власних внутрішніх фінансових процесів. SAP, у свою чергу, перенесе внутрішні ключові бізнес-системи на Azure.

Зараз рішення SAP Ariba вже використовує платформу Microsoft Azure, крім цього розглядаються й інші можливості для масштабування. Спільні зусилля компаній спрямовані на створення максимально зручного та ефективного середовища для управління хмарними програмами SAP.

«Оскільки на сьогоднішній день технології є рушійною силою для компаній будь-якого розміру та будь-якої індустрії, керівники обирають ті платформи та тих довірених партнерів, які допоможуть їм прискорити процеси цифрової трансформації, – сказав генеральний директор Microsoft Сатья Наделла. – Microsoft та SAP впроваджують продукти один одного, щоб не тільки керувати своїми внутрішніми процесами, але й розширювати можливості наших корпоративних клієнтів, дозволяючи запускати критично важливі програми та справлятися з робочими навантаженнями за допомогою SAP S/4HANA на Azure».

Бізнес-замовники переносять ключові бізнес-системи в хмару: за даними Gartner Inc., дві третини керівників упевнені, що їхні компанії мають прискорити темпи цифрової трансформації, щоб зберегти конкурентоспроможність. Як лідери в галузі корпоративного програмного забезпечення, SAP і Microsoft зміцнюють співпрацю, щоб надати своїм замовникам безпечну і надійну стратегію цифрової трансформації.

У рамках співпраці SAP та Microsoft будуть використовувати S/4HANA на Azure для власних бізнес-процесів. Microsoft трансформує свої внутрішні системи – включаючи вже використовувані фінансові програми – і впроваджуватиме SAP S/4HANA Central Finance на Azure. Microsoft також планує підключити SAP S/4HANA до Azure AI та аналітичних сервісів для більш ефективного ведення фінансової звітності та прискорення прийняття рішень.

SAP, у свою чергу, переносить більше десяти критично важливих бізнес-систем в Azure для максимально повного використання інноваційних можливостей, які пропонує платформа. У тому числі, сервіс Concur, інтегрований із SAP S/4HANA. Обидві компанії будуть документувати внутрішні проекти міграції, щоб у майбутньому поділитися із замовниками своєю експертизою з розгортання та використання додатків SAP в Azure.

З SAP HANA Enterprise Cloud на Azure замовники отримають доступ до всіх переваг обох систем: керування додатками та продуктової експертизи від SAP та глобальної інтелектуальної хмари Azure та хмарних сервісів Microsoft.

Багато корпоративних замовників, таких як Coca-Cola, Columbia Sportswear, Coats та Costco Wholesale Corp. використовують сьогодні SAP та Azure у своєму бізнесі.

Інші новини