+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft готується до четвертого глобального оновлення Windows 10 – Windows 10 Fall Creators Update

У рамках оновлення Windows 10 Fall Creators Update буде запропоновано вдосконалену програму для роботи з фото, яка дозволить використовувати фото, відео та 3D-ефекти. Користувачів чекають покращені ігри, функціонал для забезпечення безпеки та доступності, а також нові інтерфейси з ефектом занурення.

Microsoft готується до четвертого глобального оновлення Windows 10. Під час роботи над ним головною метою було створення платформи, що надихає творчість. "Ми бачимо, як школярі грають та навчаються за допомогою Minecraft, юристи творять за допомогою слів, бухгалтери малюють за допомогою цифр, дизайнери діляться своїми ідеями за допомогою презентацій, а інженери зайняті крафтингом у коді. Творчий початок за своєю суттю універсальний, і в природі своєю ґрунтується на цілеспрямованості.

Розкриття творчого потенціалу всіх людей за допомогою нових можливостей користувача – ось що рухає нас уперед, у майбутнє. І для нас все починається з Windows 10 найпопулярнішої версії Windows на планеті. Вона встановлена ​​на більш ніж 500 млн пристроїв, допомагаючи вам творити та грати вдома, на роботі та навчанні.

Інші новини