+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського відкрила представництво в Руанді для розвитку свого бізнесу на африканському континенті

Лабораторія Касперського відкрила представництво в Руанді з метою розвитку свого бізнесу на африканському континенті

Лабораторія Касперського відкрила представництво в Руанді з метою розвитку свого бізнесу на африканському континенті. В результаті у компанії стало загалом 37 офісів у 32 країнах.

Офіс «Лабораторії Касперського», відкритий у столиці Руанди Кігалі, має допомогти компанії тісно взаємодіяти з місцевими партнерами, у тому числі з ІТ- та ІБ-компаніями.

Відкриття підрозділу «Лабораторії Касперського» у Руанді стало однією з тем конференції Transform Africa Summit у Кігалі. В рамках цього заходу засновник і генеральний директор антивірусної компанії Євген Касперський зустрівся з президентом країни Полем Кагаме (Paul Kagame).

Вони поговорили про подальшу співпрацю «Лабораторії Касперського» з урядом Руанди та способи захисту держави від кіберзагроз. Крім того, обговорювалися плани щодо створення нового офісу компанії в Руанді та наміри вендора щодо розширення діяльності в сусідніх країнах.

Урядам і компаніям необхідний комплексний підхід до виявлення складних загроз та реагування на них, оскільки вони борються з кіберзлочинцями, які мають значні фінансові ресурси і постійно прагнуть використовувати будь-яку вразливість, — заявив Євген Касперський на зустрічі з лідером Руанди.

За словами Касперського, африканські країни повинні інвестувати в освіту в галузі інформаційної безпеки, оскільки це призведе до створення більш кваліфікованих кадрів, здатних працювати в цифровій економіці континенту, що розвивається.

Голова «Лабораторії Касперського» також зазначив, що рішення про відкриття підрозділу в Руанді має стратегічний підхід, оскільки країна є одним із ІТ-центрів в Африці, і компанія отримує більше можливостей для розвитку бізнесу в регіоні.

Інші новини