+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Лабораторія Касперського додала до Kaspersky Internet Security для Android нову технологію Cloud ML for Android

Лабораторія Касперського додала в Kaspersky Internet Security для Android нову технологію Cloud ML for Android

«Лабораторія Касперського» додала в рішення Kaspersky Internet Security для Android нову технологію Cloud ML for Android для більш ефективної боротьби з загрозами, що швидко еволюціонують, атакують мобільні пристрої. В основі цієї технології лежать алгоритми машинного навчання (machine learning – ML), що забезпечує негайну проактивну відповідь захисного рішення на складні та раніше невідомі шкідливі програми. Іншими словами, навіть якщо невідомий зловред зможе потрапити на пристрій, рішення «Лабораторії Касперського» розпізнає та заблокує його раніше, ніж він зможе запуститись у системі.

Загрози для мобільних пристроїв у деяких випадках сьогодні розвиваються набагато швидше і динамічніше, ніж шкідливі програми та методи атак для традиційних ПК. Використання машинного навчання в захисті для Android дозволяє максимально швидко реагувати на нові загрози, що тільки з'являються, адже в цьому випадку захисна система спирається не на дані з антивірусних баз, а на певні параметри, які допомагають практично зі стовідсотковою точністю відрізнити шкідливу програму від легітимної та безпечної. .

Коли користувач завантажує програму на свій мобільний пристрій, технологія Cloud ML for Android підключає для аналізу нової програми алгоритми машинного навчання, які були «натреновані» на мільйонах зразків шкідливого ПЗ. Технологія аналізує безліч різних параметрів щойно завантаженої програми, включаючи, наприклад, права доступу. Все це робиться менш як за секунду – і система видає точний вердикт. Cloud ML for Android розпізнає навіть специфічне та сильно модифіковане шкідливе ПЗ, яке не зустрічалося раніше в атаках зловмисників.

«За нашими даними, кількість шкідливого програмного забезпечення для мобільних платформ у 2018 році збільшилася вдвічі. Кіберзлочинці постійно винаходять нові способи створення та розповсюдження зловредів, і, природно, захисні рішення мають удосконалюватися з тією самою і навіть більшою інтенсивністю, – зазначив керівник управління дослідження загроз «Лабораторії Касперського». - Наше рішення Kaspersky Internet Security для Android захищає мільйони користувачів по всьому світу навіть від найскладніших і тільки-но з'являються загроз. Нова технологія підвищить точність і швидкість реагування рішення на будь-які потенційні ризики – а отже користувачі будуть ще більшою безпекою».

Інші новини