+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Google представила розширення Suspicious Site Reporter для Chrome, що дозволяє користувачам швидко повідомляти команду Google Safe Browsing про підозрілі сайти

Google представила розширення Suspicious Site Reporter для Chrome, що дозволяє користувачам швидко повідомляти команду Google Safe Browsing про підозрілі сайти

Google представила нове розширення для Chrome, що дозволяє користувачам швидко повідомляти команду Google Safe Browsing про підозрілі сайти. Розширення Suspicious Site Reporter доступне в офіційному магазині Chrome Web Store.

Після інсталяції Suspicious Site Reporter на панелі інструментів Chrome з'являється іконка. Коли користувач натисне на іконку, відкриється вікно, де він зможе повідомити сайт, який, на його думку, є шкідливим. Ресурс буде вивчений командою Google Safe Browsing та доданий до чорного списку Chrome та інших браузерів з підтримкою Safe Browsing API (десктопних та мобільних версій Firefox та Safari).

Окрім нового розширення Google також представила функцію безпеки, що захищає від тайпсквотингу. У версію Chrome 75 були додані нові сповіщення безпеки, що з'являються, коли користувач потрапляє на сайт з URL-адресою, схожою на адресу відомої організації (наприклад, paypai.com замість paypal.com).

Нова функція порівнює адресу поточної сторінки з адресою сторінки, яку користувач нещодавно відвідував. Якщо виявиться, що URL схожі і користувач може бути введений в оману шахраями, Chrome видасть відповідне попередження.

Робота над новою функцією почалася минулого року, і з січня нинішнього року вона тестувалася в Chrome Canary.

Тайпсквоттінг – реєстрація доменних імен, близьких за написанням з адресами популярних сайтів у розрахунку на помилку частини користувачів.

Інші новини