+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Gartner назвав Microsoft лідером Магічного квадранта 2022 для управління API з повним життєвим циклом

Gartner назвав Microsoft лідером Магічного квадранта 2022 для управління API з повним життєвим циклом

Gartner® позиціонує Microsoft як лідера Magic Quadrant™ 2022 в галузі управління API з повним життєвим циклом. Розміщення цього року знаменує третій рік поспіль, коли Microsoft була визнана лідером. Розміщення є свідченням глибокого розуміння потреб клієнтів, активного прийняття клієнтами, позитивних відгуків та постійних інвестицій у створення диференційованої платформи.

API-інтерфейси мають вирішальне значення щодо цифрових перетворень у сучасних організаціях. Тисячі найбільших у світі підприємств довіряють Azure API Management для створення, захисту та масштабування своїх API-ініціатив. Сьогодні на платформі Azure API Management опубліковано понад мільйон API-інтерфейсів. Це загартована в боях, готова до роботи та високомасштабована платформа, що працює від локального середовища до мультихмарного. Варіанти використання наших клієнтів охоплюють широкий діапазон: від модернізації застарілих додатків до впровадження стратегій API-first для швидшого впровадження інновацій, створення нових потоків доходів та створення цінності для їхніх клієнтів та партнерів. Wegmans, мережа супермаркетів, яка заново відкрила процес здійснення покупок менш ніж за вісім тижнів, та Vipps, провідний норвезький постачальник мобільних платежів, який зробив мобільні платежі нормою, є прикладами клієнтів, які прискорюють своє цифрове перетворення за допомогою Azure API Management. платформа.

Ось кілька основних моментів останніх функцій, які допомагають досягати чудових бізнес-результатів для наших клієнтів по всьому світу:
 
Підтримка нових типів API: тепер клієнти можуть публікувати існуючі серверні частини WebSocket і GraphQL як API в Azure API Management з високою точністю як в Azure, так і на порталі для розробників.
Підтримка гібридного та багатохмарного управління API: щоб наші клієнти могли використовувати можливості гібридної або багатохмарної хмари, ми покращили функцію самостійного шлюзу, спрощуючи ефективне та безпечне управління API, розміщеними локально та у хмарах, з єдиного Служба управління API в Azure.
Поліпшення безпеки. Безпека має першорядне значення для всіх наших клієнтів, і ми додали кілька нових функцій – приватні посилання, керовані сертифікати, авторизацію для налаштування, зберігання та заміни токенів авторизації, а також інші доповнення, які допомагають зміцнити їхню безпеку та відповідність вимогам.
Географічне розширення існуючих регіонів доступності управління API Azure: ми додали ще чотири регіони до Європи та Китаю, що зробило Управління API Azure доступним у 58 регіонах Azure.
API забезпечують основу для цифрової трансформації та дозволяють організаціям створювати бізнес-екосистеми, але ними складно керувати. Цей магічний квадрант оцінює 17 постачальників на ринку управління API, що швидко розвивається, з повним життєвим циклом, щоб допомогти лідерам розробки програмного забезпечення вибрати правильного.
Gartner визначає ринок управління інтерфейсом прикладного програмування (API) з повним життєвим циклом як ринок програмного забезпечення, яке підтримує всі етапи життєвого циклу API – планування та проектування, впровадження та тестування, розгортання та експлуатацію, а також управління версіями та виведення з експлуатації.
 
Організації використовують API модернізації своїх архітектур; ефективно інтегрувати системи, послуги та партнерів; створювати та монетизувати дані та послуги. Програмне забезпечення для управління API з повним життєвим циклом дозволяє організаціям виявляти, проектувати, розробляти, керувати та захищати API, незалежно від їх розміру, регіону чи галузі. Це допомагає їм покращити компонування, безпеку та стійкість бізнесу, а також прискорити їх зростання.
 
Обов'язковими можливостями та функціями програмного забезпечення для управління API повного життєвого циклу є:
  • Портал для розробників. Надає самостійний каталог API для включення, маркетингу та управління екосистемами розробників, які виробляють та використовують API.
  • Шлюз API: надає або інтегрується зі сторонніми шлюзами для управління середовищем виконання, безпеки, застосування політик, регулювання, оперативного контролю та моніторингу використання API.
  • Керування політиками та аналітика: вони забезпечують налаштування безпеки, посередництво API та аналітику використання API.
Додаткові можливості включають:
  • Проектування та розробка API: ці можливості забезпечують корисний досвід розробників та інструменти для проектування та створення API, а також дозволяють використовувати API для існуючих систем.
  • Тестування API: ця можливість надає ряд можливостей тестування від базового пробного тестування до розширеного функціонального тестування, тестування продуктивності та безпеки API.
  • Розширені можливості: вони включають бізнес-моделі на основі API, монетизацію, керування екосистемою та автоматизоване керування.

Інші новини