+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

F5 Networks, розробник систем для ІТ-інфраструктури підприємств, оголосив про успішне завершення угоди з поглинання компанії Nginx

F5 Networks, розробник систем для ІТ-інфраструктури підприємств, оголосив про успішне завершення угоди з поглинання компанії Nginx

Завершено угоду щодо придбання Nginx – компанії, що прославилася створенням найпопулярнішого веб-сервера з відкритим вихідним кодом, американським розробником рішень для оптимізації роботи мережної інфраструктури F5 Networks. Об'єднана компанія планує приділити особливу увагу розробці Nginx Controller, а також випустити кілька нових продуктів із застосуванням напрацювань Nginx.

F5 Networks, американський розробник систем для ІТ-інфраструктури підприємств, оголосив про успішне завершення угоди щодо поглинання компанії Nginx, розробника однойменного відкритого веб-сервера. Сума угоди, яка була анонсована сторонами у березні 2019 р., склала $670 млн.

Nginx офіційно стала частиною F5 Networks та буде перетворено на окремий бізнес-підрозділ.

F5 збирається здійснити інтеграцію технологій Nginx із власними напрацюваннями, внаслідок чого на ринок можуть вийти нові продукти під брендом F5. Крім того, об'єднана компанія продовжить розвиток відкритого проекту Nginx і підтримку спільноти, що сформувалася навколо нього. Зокрема планується прискорити розробку Nginx Controller, для чого до роботи залучать інженерів F5.

Інші новини