+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dell EMC у рамках своєї ініціативи Open Networking представила нові продукти та послуги, які допоможуть задовольнити вимоги до обчислювальних мереж у компаніях, що стали на шлях цифрової трансформації.

Dell EMC оснастила свою мережеву операційну систему OS10 Enterprise Edition новою функцією SmartFabric Services. Розроблена для приватних хмарних середовищ, гіперконвергентних інфраструктур та систем зберігання даних, ця функція спрощує та автоматизує процес створення та управління матрицями центрів обробки даних: можливість автоматичної побудови та управління архітектурами типу «leaf-spine»; автоматизація операцій у мережевій фабриці з урахуванням стану мережі, автоматичне розширення фабрики, перевірка топології та допомога в оновленні; автономна побудова, управління та усунення несправностей у фабриці; єдина панель управління всіма комутаторами фабрики як одним логічним шасі.

Для того, щоб провайдери послуг могли запускати нові послуги швидше, а підприємства — швидше реалізовувати нові впровадження, компанія Dell EMC створила три нові пакета Software-Defined Wide Area Network (SD-WAN) Ready Nodes. Вони включають інфраструктурні рішення Dell EMC для кращого на ринку програмного забезпечення для розподілених мереж (SD-WAN) від Silver Peak Systems, VeloCloud Networks і Versa Networks. Інфраструктурні компоненти пакетів були заздалегідь протестовані та пропонуються в інтегрованому вигляді. Крім того, пакети Ready Nodes повністю створені з урахуванням стандартів Dell EMC, на відповідність яким вони були перевірені. Пакети дозволяють замовникам швидко та економічно розгортати SD-WAN рішення та послуги.

Згідно з IDC, у найближчі п'ять років найбільше на зростання ринку SD-WAN вплине впровадження в організаціях хмарних, мобільних та аналітичних технологій, а також великих даних. Згідно з останнім прогнозом IDC, виторг від продажів інфраструктурних рішень та послуг SD-WAN в середньому зростатиме на 69,6%. щорічно і сягне $8,05 млрд до 2021 р.

Інші новини