+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dell EMC Cloud Storage Services - Dell Technologies анонсувала просте підключення до публічної хмари за допомогою хмарних сервісів

Dell EMC Cloud Storage Services - Dell Technologies анонсувала просте підключення до публічної хмари за допомогою хмарних сервісів

Dell Technologies анонсувала просте підключення до публічної хмари за допомогою хмарних сервісів Dell EMC Cloud Storage Services.

Підприємства всіх розмірів прагнуть розширити свою локальну ІТ-інфраструктуру, поширити її на публічну хмару, причому це робиться для різних сценаріїв використання, включаючи підтримку аварійного відновлення (DR), тестування/розробку та аналітику.

Сервіси хмарного зберігання Cloud Storage Services розширюють можливості дата-центрів клієнтів до хмари, надаючи сховище Dell EMC, безпосередньо підключене до ресурсів публічної хмари, як сервіс. Це досягається за допомогою постачальників керованих послуг, які забезпечують високошвидкісне з'єднання (з малою затримкою) публічної хмари безпосередньо з системами Dell EMC Unity, PowerMax і Isilon в центрі обробки даних клієнта. Це дає замовникам переваги надійного та постійного сховища Dell EMC Storage, розгорнутого разом з публічною хмарою, та надає гнучкі можливості мультихмарного середовища. Клієнти VMware можуть використовувати автоматизоване рішення аварійного відновлення як сервіс (disaster-recovery-as-a-service, DRaaS) VMware Cloud на платформі AWS. Це ефективне хмарне рішення DR корпоративного класу з оплатою зі зростанням потреб.

Інші новини