+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dassault Systemes оголосила про запуск SolidWorks 2018, новітньої версії пакета програм для 3D-дизайну та проектування

Компанія Dassault Systemes оголосила про запуск SolidWorks 2018, найновішої версії пакета програм для 3D-дизайну та проектування. Пакет включає комплексне інтегроване рішення, що охоплює весь процес роботи над проектом, від проектування до виробництва, завдяки якому підприємства, незалежно від розміру, можуть переосмислити свій підхід до виробництва деталей і швидко реалізувати інноваційні ідеї в умовах сучасної економіки.

Побудований на базі платформи Dassault Systemes 3DEXPERIENCE пакет додатків SolidWorks 2018 забезпечує підтримку стратегії бізнесу, починаючи з роботи над дизайном і закінчуючи виробництвом. В уніфікованому процесі застосовуються методи розумного виробництва, коли при розробці продукції використовується цілісний та взаємопов'язаний потік даних, доступний для всіх підрозділів, у будь-який час, у будь-якому місці та у будь-якому необхідному їм форматі, який при цьому не вимагає перенесення даних з однієї системи в іншу.

Застарілі організаційні структури, процеси та інструменти призводять до того, що проектування та виробництво при розробці продукції виконуються окремо один від одного, і це призводить до помилок. Завдяки SolidWorks 2018 команди отримують можливість паралельної спільної розробки продукту або його деталей – більш швидкої та економічно ефективної, а також перевірки функціональності та оцінки технологічності виготовлення продукції, управління проектними даними та пов'язаними з ними процесами, спрощення та автоматизації виробництва, а також перевірки продукції. Будь-які зміни в дизайні або виробничих процесах виконуються швидко, всі вони автоматично відображаються у відповідних моделях, програмах, кресленнях та документації завдяки використанню інтелектуальної власності (фірмових алгоритмів) на ранніх етапах процесу проектування.

Ключова особливість пакету SolidWorks 2018 – програма SolidWorks CAM, що автоматизує процес написання коду керуючої програми на основі розпізнавання геометрії оброблюваної деталі. Тепер розробники та інженери отримують більш повне розуміння того, як буде виготовлена ​​деталь, зможуть приймати оптимальні рішення, швидко створювати прототипи деталей та вести виробництво власними силами, щоб повністю контролювати якість, витрати та терміни випуску продукції. Крім того, цей додаток дає командам можливість реалізувати нові стратегії build to order для створення замовних деталей – проектування таких деталей та програмування виробничих операцій для їх виготовлення тепер займає всього кілька секунд, тоді як раніше для цього були потрібні годинники роботи.

Як зазначають у Dassault Systemes, багато нових інструментів і покращень, реалізованих у SolidWorks 2018, як і в попередніх версіях, відповідають тому зворотному зв'язку, який розробники отримують від спільноти користувачів. В результаті у користувачів стає ще більше інструментів і можливостей для того, щоб швидше доводити до виробництва свої ідеї, при цьому з більш високою якістю та меншими витратами.

Інші новини