+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Corel PaintShop Pro 2018. Corel представила нову версію комплексного рішення для професійного редагування фотографій та створення графічного дизайну.

При розробці нової версії PaintShop Pro 2018 особлива увага приділялася творчому аспекту, а також підвищенню гнучкості та прискоренню роботи програми. Комфортний у роботі, максимально оптимізований і повністю настроюваний інтерфейс дозволяє використовувати монітори високої роздільної здатності та сенсорні пристрої, чим забезпечує якісно новий рівень фоторедагування. Підвищена продуктивність роботи програми забезпечує оптимальні умови розробки проектів у рекордно короткі терміни. Колекція нового контенту, що складається з понад 125 елементів, таких як пензлі, градієнти, текстури та візерунки, містить все необхідне для реалізації творчих ідей.

Нові PaintShop Pro 2018 та PaintShop Pro 2018 Ultimate підвищують продуктивність роботи завдяки удосконаленням, розробленим за запитами користувачів, та піднімають творчий аспект роботи на новий рівень з колекцією нового контенту:

 

·       НОВЕ! Середовище з паралельними робочими просторами. У програмі представлені два нові робочі простори, кожен з яких відповідає певному рівню підготовки користувачів. Ви тільки пробуєте свої сили в області редагування або хочете сфокусуватися на ключових інструментах? Вам підійде новий робочий простір «Основи», який відрізняється простотою використання та візуальною розвантаженістю. Для досвідчених користувачів PaintShop Pro було створено робочий простір «Повна версія», який пропонує класичний інтерфейс з повним набором інструментів для розробки дизайну та редагування фотографій.

·       НОВЕ! Орієнтований на сенсорні пристрої оптимізований інтерфейс користувача. Додаткові можливості налаштування забезпечують високий рівень контролю під час роботи. Чи не влаштовує розмір вузла? Змініть його. Смуга прокручування надто мала? Зробіть її більше. Нові збільшені значки полегшують роботу на сенсорних екранах, пристроях «2 в 1» та моніторах високої роздільної здатності.

·       ПОЛУЧЕНО! Прискорений запуск програми та підвищена продуктивність. Час дорогий, тому ніхто не любить чекати запуску програми або закінчення виконання певної процедури. Запуск PaintShop Pro 2018 був прискорений більш ніж на 50%, порівняно з попередньою версією (X9). Максимально скоротився час відгуку найпопулярніших інструментів фоторедактора. Було прискорено темп роботи інструменту «Обтікання текстом», а налаштування глибини різкості тепер застосовуються у чотири рази швидше, ніж раніше.

·       НОВЕ! Панелі інструментів, що настроюються. Великі значки, що добре читаються, спрямовані на підвищення продуктивності роботи, а нова функція швидкого налаштування дозволяє вибирати і встановлювати на панелі інструментів тільки необхідні функції.

·       НОВЕ! Кольорові палітри, пензлі та додатковий художній контент. 10 нових колірних палітр містять різноманітні взаємодоповнюючі відтінки, 30 нових пензлів пропонують свіжі художні прийоми, а 30 нових градієнтів, 30 нових текстур та 15 нових візерунків дозволяють виявити творчу фантазію.

До складу PaintShop Pro 2018 Ultimate входить повний набір інструментів для роботи з фотознімками, а також колекція додаткових компонентів загальної вартістю понад 250 дол. США:

·       НОВЕ! Painter® Essentials™ 5. Інструменти фотоживопису автоматично трансформують ваші зображення у справжні шедеври прямо на ваших очах! Вважаєте за краще працювати самостійно? Щітки Natural-Media дозволять вам розпочати проект з нуля.

·       НОВЕ! Perfectly Clear 3 SE. Перевірені часом запатентовані методи корекції відновлюють колір та деталі, втрачені сенсором камери під час зйомки. Надійні та ефективні пресети для створення унікальних зображень дозволяють контролювати численні налаштування одним клацанням миші, не виходячи з PaintShop Pro.

·       AfterShot™ 3. З AfterShot наш фоторедактор складає гідну конкуренцію Adobe Creative Cloud Photography (включаючи керування цифровими активами, конвертацію зображень RAW та інструменти налаштування). Більше того, PaintShop Pro не накладає на користувачів будь-яких зобов'язань, передбачуваних моделлю передплати. Скористайтеся технологією недеструктивної обробки, яка забезпечує збереження вихідних зображень під час редагування однієї або кількох версій вашої фотографії.

Інші новини