+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Commvault оголосила про нове стратегічне партнерство з Google Cloud, яке допоможе підприємствам використовувати різні хмарні послуги, доступні на хмарній платформі Google Cloud Platform.

Commvault оголосила про нове стратегічне партнерство з Google Cloud, яке допоможе підприємствам використовувати різноманітні хмарні сервіси, доступні на хмарній платформі Google Cloud Platform. Оголошення про це партнерство стало однією з подій щорічної конференції для замовників Commvault GO.

Оголошення про партнерство з Google Cloud Platform відкриває нові можливості для швидкого масштабування та впровадження інновацій у корпоративних замовників, а також підвищує безпеку зберігання та використання даних у хмарі, удосконалює їх захист. Підтримуючи всі чотири класи зберігання контентних репозиторіїв Google Cloud Platform (Coldline, Nearline, Regional та Multi-Regional), Commvault допомагає замовникам оптимізувати свої інвестиції у хмари за рахунок правильного балансу між доступом до даних та вартістю їх зберігання.

Згідно з недавнім опитуванням керівників компаній про хмари, який було проведено Commvault спільно з CITO Research, 56 відсотків опитаних організацій або вже перевели всі свої бізнес-додатки до хмар, або планують зробити це у майбутньому. Відповідаючи на питання іншого дослідження, проведеного MIT Sloan на замовлення Google, 75 відсотків керівників бізнесу та ІТ заявили, що в їхній компанії хмари в основному використовуються для зберігання даних. Ці результати досліджень вказують на важливість впровадження хмарних технологій для модернізації ІТ-процесів, покращення ефективності операцій та динамічності бізнесу.

Технології стиснення даних та глобальної депублікації Commvault допомагають підприємствам швидко перемістити до Google Cloud Platform великі обсяги даних, забезпечуючи високу ефективність витрат. Платформа Commvault надає повну картину стану даних, що зберігаються як усередині підприємства, і у хмарі, що спрощує управління даними та виконання пов'язаних із цим вимог законодавства, і навіть скорочує витрати на їх зберігання. При використанні платформи Commvault дані передаються та зберігаються із застосуванням стандартних механізмів шифрування, що забезпечує додатковий рівень безпеки.

Стратегічне партнерство Commvault та Google Cloud надасть підприємствам можливість трансформувати свій бізнес за рахунок впровадження універсального рішення для управління даними, у тому числі резервного копіювання, відновлення, управління та виявлення даних усередині підприємства, у Google Cloud Platform та інших хмарних середовищах.

> Commvault надає клієнтам Google Cloud Platform можливість безпечного керування, переміщення та використання даних. Commvault підтримує більшість популярних програм корпоративного класу, які можуть працювати у хмарі Google Cloud Engine, у тому числі різні файлові системи Windows, Unix та Linux, додатки та бази даних SAP, Exchange, Oracle та DB2, а також програми для роботи з великими даними, включаючи GPFS, Mongo DB та Hadoop. Commvault також пропонує функції керування даними на платформі Google Cloud Platform для програм пакету GSuite, наприклад, Gmail і Google Drive, включаючи резервне копіювання, відновлення та керування даними.

Підтримка Commvault платформи Google Cloud Platform забезпечує захист даних для великомасштабних проектів міграції в хмару за методикою lift-and-shift. швидкий комплексний пошук по кількох хмарних сховищах з відображенням результатів пошуку в одному вікні, підтримку керування даними, їх переміщення та використання для всіх чотирьох класів зберігання Google Cloud Storage: Coldline, Nearline, Regional та Multi-Regional, надмірність даних для будь-якого класу зберігання Google Cloud Storage, можливість відновити дані там, де вони потрібні, - в корпоративному дата-центрі, в іншому сховищі, в тій самій хмарі або в іншій хмарі, оптимізацію зберігання даних: створення великих пулів дедуплікованих зберігання з гранулярним контролем переміщення даних та додатків між хмарами або між регіонами в межах однієї хмари.

Швидкий захист даних з підвищеною безпекою для програм корпоративного класу, що працюють у Google Cloud Platform, включає: програми, включаючи стандартні файлові системи Windows та Linux; додатки та бази даних, наприклад, SQL Exchange, Oracle та DB2; програми SaaS, наприклад, Office 365; програми для роботи з великими даними, наприклад, GPFS, MongoDB та Hadoop; резервне копіювання замовних програм, використовуючи API-інтерфейси Commvault. Підтримка Gmail та Google Drive забезпечує резервне копіювання та відновлення даних із Google Cloud Platform із централізованим керуванням за допомогою єдиної платформи Commvault.

Інші новини

Найкраща ціна