+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Commvault Backup & Recovery та Commvault Professional Services з'явилися в каталозі програмного забезпечення AWS Marketplace

Резервне копіювання та відновлення Commvault та професійні послуги Commvault з'являються в каталозі програмного забезпечення AWS Marketplace

Професійні послуги Commvault Backup & Recovery та Commvault тепер доступні на ринку каталогу програмного забезпечення AWS, де ви можете знайти, отримати тестування оцінки, придбати та розгорнути програмне забезпечення для загальнодоступної хмари AWS.

Технології Commvault допоможуть клієнтам у цифровій трансформації бізнесу впровадити рішення, які забезпечують повний захист даних, будь то в хмарі, в рамках корпоративної ІТ-інфраструктури або в гібридній інфраструктурі.

Наявність програмного забезпечення для резервного копіювання та відновлення Commvault на AWS Marketplace, а також опція придбання Commvault Disaster Recovery та Commvault Professional Services, забезпечує клієнтам AWS просту, практично необмежену масштабованість та безпечний захист даних, а також швидке відновлення будь-якого робочого навантаження. В даний час десятки клієнтів AWS вже використовують рішення Commvault. Тепер наявність цих рішень в AWS Marketplace дає клієнтам більше гнучкості і свободи вибору для ефективного управління бізнес-критичними даними як в хмарі, так і всередині корпоративної ІТ-інфраструктури, для захисту даних від програм-вимагачів та інших кіберзагроз, для швидкого відновлення, а також для оптимізації операцій, підвищення ефективності і зниження витрат.

«Корпоративні клієнти повинні забезпечити швидкість, масштабованість і безпеку резервного копіювання, захисту і відновлення даних при використанні хмар для зберігання даних», - сказав віце-президент Commvault з глобальних каналів і альянсів. «Запускаючи резервне копіювання, відновлення та аварійне відновлення на AWS Marketplace у поєднанні з професійними послугами, ми надаємо клієнтам AWS надійні, підтримувані нативно рішення для управління даними від AWS, які максимально спрощують захист та зберігання даних».

«Сьогодні багато організацій беруться за проекти з цифрової трансформації бізнесу та хмарної трансформації, і це має вирішальне значення для їх успіху в забезпеченні масштабованості та захисту своїх робочих навантажень», – сказав генеральний менеджер AWS Marketplace and Control Tower Services в AWS. «Ми раді, що Commvault Backup & Recovery тепер доступний для покупки на AWS Marketplace, і впевнені, що клієнтам AWS сподобаються рішення для захисту даних Commvault».

Інші новини