+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Avast випустила оновлені версії Security Pro та Cleanup Pro 2018, які розроблені спеціально для вирішення останніх проблем безпеки та продуктивності у користувачів Mac.

Avast випустила оновлені версії Security Pro та Cleanup Pro 2018, які розроблені спеціально для вирішення останніх проблем безпеки та продуктивності у користувачів Mac. Більшість шкідливих атак націлена на комп'ютери Windows, проте інтерес кіберзлочинців до платформи Mac продовжує зростати через зростання частки продукції Mac на ринку. Так, у 2017 році Avast зупинила понад 250 мільйонів шкідливих атак, спрямованих на користувачів Mac.

За даними Avast, користувачі Mac стикаються з різними загрозами, пов'язаними зі шкідливим ПЗ: трояни, рекламне ПЗ, веб-сайти з чорного списку, потенційно небажані програми (ПНП) ​​та віруси-шифрувальники. Рішення Avast Security Pro та Cleanup Pro забезпечують захист від цих шкідливих загроз, а також різноманітних уразливостей у режимі реального часу. Крім того, користувачі Mac можуть підтримувати роботу своїх комп'ютерів на піку продуктивності, у той час як новий Cleanup Pro від Avast проводить глибоке сканування операційної системи Mac для видалення непотрібних елементів.

Рішення Security Pro від Avast надає своїм користувачам дві ключові функції захисту - Ransomware Shield та Wi-Fi Inspector. Ransomware Shield блокує невідомі варіанти вірусів-шифрувальників та будь-які небезпечні програми, які можуть закрити доступ до деяких файлів, змінити або видалити захищені фотографії чи інші дані користувачів. Функція Wi-Fi Inspector допомагає посилити захист мереж - вона досліджує їх на предмет слабких паролів роутера та інших уразливостей, а також повідомляє користувачів про підключення до мережі нового пристрою. Враховуючи той факт, що віруси-здирники та вразливості роутера є досить відомими загрозами для ПК, та що, швидше за все, щодо користувачів Mac їх кількість буде тільки зростати, функції Ransomware Shield і Wi-Fi Inspector нададуть комплексний захист від загроз, що виникають.

За допомогою Security Pro та Cleanup Pro від Avast користувачі Mac зможуть убезпечити себе та зберегти продуктивність своїх комп'ютерів, незважаючи на зростаючу кількість кіберзагроз.

Інші новини