+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Avast Business - нові рішення для забезпечення безпеки малого та середнього бізнесу

Avast оголосила про випуск портфеля бізнес-рішень Avast Business для забезпечення безпеки для малого та середнього бізнесу. Завдяки інтеграції технологій та інфраструктури виявлення загроз, що відбулася після покупки Avast компанії AVG у вересні 2016 року, новий, об'єднаний портфель забезпечує найсильніший на сьогоднішній день захист безпеки малого та середнього бізнесу та гарантує його безперервність шляхом скорочення часу простою та втрати продуктивності через атаки. вірусів-вимагачів та інших загроз безпеці. В даний час розширені функції антивірусу та збереження персональних даних доступні на трьох рівнях захисту кінцевих пристроїв.

Сьогоднішня карта загроз показує, що для малого та середнього бізнесу як ніколи важливим є впровадження проактивного та спеціалізованого захисту. На жаль, деякі представники СМБ мають труднощі з впровадженням цих необхідних рішень та політик безпеки. Недавнє дослідження Avast показало, що 9 з 10 підприємств малого та середнього бізнесу впевнені, що у найближчі п'ять років інформаційна безпека стане одним із головних завдань для їхнього бізнесу, проте кожен третій респондент не планує у найближчому майбутньому проекти щодо вдосконалення своєї інфраструктури безпеки. >

Портфель Avast Business вирішує цю проблему, пропонуючи індивідуальні послуги, які спрощують безпеку та допомагають малому та середньому бізнесу вибрати єдино правильне рішення для захисту свого бізнесу. Також підприємства отримують переваги при використанні мережі виявлення загроз Avast для виявлення та зупинення шкідливих програм та онлайн-загроз у режимі реального часу. Мережа виявлення загроз Avast, що працює за допомогою понад 400 мільйонів кінцевих користувачів та за підтримки технологій машинного навчання та штучного інтелекту, є, можливо, найбільшою і передовою у світі.

Портфель рішень для бізнесу Avast Business включає три рівні захисту кінцевих пристроїв для операційних систем Windows і Mac з додатковою консоллю управління, доступною в хмарі або локально, а також програми Managed Workplace і CloudCare.

Avast Business Antivirus: Повнофункціональне рішення для захисту кінцевих пристроїв забезпечує безпеку в реальному часі на чотирьох рівнях: документи, електронна пошта, мережевий та поведінковий екрани. Також сюди входять: новий антиспам, інтелектуальне сканування, пісочниця, автентифікація сайтів, функції Wi-Fi Inspector та фірмова технологія Avast CyberCapture.

Avast Business Antivirus Pro: включає всі функції Avast Business Antivirus, а також служби захисту даних для сервісів Microsoft Exchange та Sharepoint, утиліти Software Updater для сторонніх оновлень ПЗ та Data Shredder для регулярного видалення файлів.

Avast Business Antivirus Pro Plus: Включає всі функції Avast Business Antivirus Pro, а також захист ідентифікації для підключення до Wi-Fi та керування паролями, щоб забезпечити безпеку співробітників.

Avast Business Management Console: Доступна як доповнення до рішень безпеки кінцевих пристроїв через хмарну або локальну мережу. Гарантує захист та своєчасне оновлення кінцевих пристроїв за допомогою консолі центрального керування.

Avast Business Managed Workplace: Пропонує інтеграцію Avast Business Antivirus Pro Plus прямо на платформу віддаленого моніторингу та управління Managed Workplace для забезпечення максимального рівня захисту кінцевих пристроїв від Avast. Остання версія також включає оцінку безпеки сайту, що дозволяє легко ідентифікувати ризики, обмінюватися інформацією та вирішувати проблеми безпеки.

Avast Business CloudCare: На даний момент Avast Business Antivirus Pro Plus доступний як опція служби безпеки CloudCare. Веб-портал безпеки CloudCare дозволяє легко віддалено керувати кількома мережами з центральної платформи та надавати послуги безпеки на основі підписки.

Інші новини

Найкраща ціна