+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Autodesk Cloud розширює можливості роботи з проектними даними: тепер вони доступні завжди де б ви не знаходилися

Компанія Autodesk стала піонером у галузі розробки додатків на основі «хмарних» технологій, випустивши понад десять років тому веб-службу Buzzsaw. Зараз під загальною назвою Autodesk Cloud користувачам доступні понад десять подібних додатків, таких як Autodesk Cloud documents, AutoCAD WS< /span> та Autodesk Design Review. Вони дозволяють зберігати дані в «хмарі», обмінюватися ними та отримувати доступ до них з будь-якої точки земної кулі, навіть не маючи доступу до жодної САПР Autodesk. AutoCAD WS та мобільний додаток Autodesk Design Review можна знайти на сайті iOS App Store.

Додаткові служби на основі «хмарних» обчислень, доступні лише за Передплатою Autodesk, надають дизайнерам, інженерам та спеціалістам з комп'ютерної графіки передові нові можливості, такі як високопродуктивна 3D-візуалізація, спільна робота з даними, комплексні інженерні розрахунки та аналіз. Відпадає необхідність звертатися за цим до спеціалізованих обчислювальних центрів, послуги яких обходяться надто дорого. На кожну ліцензію з Підпискою виділяється по 3 ГБ для зберігання даних, що дозволяє в будь-який час мати надійний доступ до проектної документації незалежно від того, де користувач.

До послуг, доступних передплатникам, входять:

  • Рендеринг за допомогою Autodesk Cloud. Передплатники варіантів Premium та Ultimate програмних комплексів Autodesk Design Suite та Autodesk Building Design Suite отримують доступ до потужних можливостей рендерингу. Це дозволяє виконувати більш якісну візуалізацію проектів, отримувати більшу кількість зображень та витрачати менше коштів на апаратне забезпечення.
  • Оптимізація для Autodesk Inventor. Передплатники варіантів Premium та Ultimate програмного комплексу Autodesk Product Design Suite отримують доступ до інтуїтивно зрозумілих функцій для інженерних розрахунків та аналізу на основі «хмарних» технологій. Вони можуть випробовувати варіанти проекту в «хмарі», розробляти якісніші та екологічно раціональні вироби, скорочуючи при цьому витрати на матеріали, транспортування та електроенергію.
  • Концептуальний розрахунок енергоспоживання за допомогою Autodesk Revit. Передплатники Autodesk Revit MEP та програмних комплексів, до складу яких входять ці продукти, можуть скористатися потужними можливостями розрахунку енергоспоживання на основі «хмарних» » технологій, щоб швидко отримати уявлення про енергетичні характеристики будівель та відповідні витрати для різних проектних варіантів.
  • Веб-служба для розрахунку енергоспоживання Autodesk Green Building Studio. До цієї служби, заснованої на «хмарних» обчисленнях, мають доступ передплатники програмного комплексу Autodesk Building Design Suite та деяких інших продуктів. Служба дозволяє інженерам та архітекторам вже на ранніх стадіях проектування виконувати точні розрахунки енергоспоживання будівель для кожного варіанта проекту, оптимізувати використання енергії та знижувати викиди вуглекислого газу.
  • Служба Autodesk Buzzsaw – програмне забезпечення як послуга (SaaS). Архітектурно-будівельні організації та керуючі компанії, що є передплатниками Autodesk Vault Collaboration AEC, отримують доступ до рішень для управління проектними даними та документами на основі «хмарних» технологій. Ці рішення дозволяють централізовано зберігати проектну інформацію та безпечно обмінюватись нею, а також підвищують ефективність спільної роботи.

У Співпраця з низкою партнерів, у тому числі Amazon і Citrix, Autodesk займається створенням інфраструктури «хмарних» обчислень, що відповідає вимогам користувачів. Більше трьох років Autodesk та Amazon Web Services ведуть роботи з організації безпечного хостингу для популярних масштабованих додатків, таких як Autodesk Homestyler та веб-служба Autodesk Seek. Amazon Web Services надає Autodesk гнучкі можливості для глобального масштабування «хмарних» обчислень за допомогою Amazon Elastic Compute Cloud (EC2), зберігання даних в Amazon Simple Storage Service (S3) та Elastic Block Store (EBS), а також більш ефективного надання додатків та послуг клієнтам. Результатом співпраці Autodesk та Citrix стала зросла ефективність використання програм Autodesk. Доставка програмного забезпечення кінцевим користувачам за допомогою Citrix XenApp дозволяє зменшити вартість обслуговування робочих станцій за умови збереження необхідного рівня продуктивності.

Окрім нових послуг Autodesk Cloud, передплатникам Autodesk, як і раніше, надаються новітні версії програмного забезпечення, технічна підтримка по Інтернету та гнучкі умови ліцензування – все, що необхідно клієнтам для досягнення переваг перед конкурентами. Доступ до нових послуг на основі «хмарних» технологій здійснюється безпосередньо з програм Autodesk або через Центр Передплати.

Доступність

Служби Autodesk Cloud доступні з сьогоднішнього дня російською, чеською, англійською, французькою, німецькою, угорською, італійською, японською, корейською, польською, португальською, спрощеною та традиційною китайською, а також іспанською мовами. З деякими службами Autodesk Cloud (наприклад, Autodesk Cloud documents та мобільний додаток Autodesk Design Review) можуть працювати всі користувачі, а з рештою – лише передплатники. Детальну інформацію можна отримати на сторінці www.autodesk.ru/cloud.

Інші новини

Найкраща ціна