+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Apple придбала сервіс генерації музики за допомогою штучного інтелекту AI Music

Apple придбала сервіс генерації музики з використанням штучного інтелекту AI Music

Сервіс генерації музики з використанням штучного інтелекту AI Music створює треки для реклами, які можна використовувати без відрахувань авторам.

Сервіс може генерувати нову музику з безкоштовних треків за допомогою штучного інтелекту, грунтуючись на даних про слухача. Наприклад, про його настрої і активності в той чи інший момент. AI Music також розробляв музику для рекламних роликів, використовуючи свої технології.

Apple Inc. придбала стартап під назвою AI Music, який використовує штучний інтелект для створення спеціально створеної музики, за словами людини, яка знає це питання, додавши технологію, яка може бути використана в її шифері аудіопропозицій.

Купівля AI Music, лондонського бізнесу, заснованого в 2016 році, була завершена в останні тижні. До угоди в компанії працювало близько двох десятків співробітників.

Технологія, розроблена AI Music, може створювати саундтреки з використанням безкоштовної музики та штучного інтелекту, згідно з копією її нині неіснуючого веб-сайту. Ідея полягає в тому, щоб генерувати динамічні саундтреки, які змінюються на основі взаємодії з користувачем. Пісня у відеогрі може змінитися, наприклад, відповідно до настрою, або музика під час тренування може адаптуватися до інтенсивності користувача.

 

Другие новости