+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Airbus оголосила про впровадження пристроїв змішаної реальності Microsoft для виробництва літаків

Airbus оголосила про впровадження пристроїв змішаної реальності Microsoft для виробництва літаків

Авіабудівна компанія Airbus оголосила про впровадження пристроїв змішаної реальностіMicrosoft для виробництва літаків.

Виконавчий віце-президент з розробок Airbus зазначає, що використання гарнітури HoloLens 2 і систем змішаної реальності – ключові компоненти цифрової стратегії компанії. Технології змішаної реальності повинні допомогти Airbus підвищити якість, безпеку та надійність роботи.

У співпраці Airbus і Microsoft перевіряють, як AR-гарнітура HoloLens 2 може застосовуватися при навчанні, проектуванні та виробництві літальних апаратів. На думку авіабудівної компанії, технологія змішаної реальності може використовуватись для надання важливої ​​інформації працівникам під час роботи. Цифрові дані у вигляді інструкцій або схем можуть бути накладені на реальний механізм, допомагаючи при вирішенні складних завдань.

Гарнітура HoloLens 2 використовується в Airbus у рамках ширшої системи змішаної реальності. Авіавиробник вважає, що нові технології можна використовувати і для навчання стажистів у віртуальному середовищі. Система змішаної реальності здатна відтворити тривимірне зображення кабіни літака, яке дозволить користувачам розглядати її елементи під будь-яким кутом.

Змішана реальність дозволяє співробітникам виконувати свою роботу найбільш ефективним та ергономічним способом, що безпосередньо сприяє підвищенню продуктивності. За попередніми розрахунками використання таких систем здатне скоротити час виготовлення окремих деталей на 30%. При цьому надання важливої ​​інформації у потрібний час підвищує не лише якість, а й безпеку. роботи, що також є пріоритетним напрямком на будь-якому виробництві

Інші новини