+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Acronis Global Cyber ​​Summit буде проходити в готелі Fontainebleau в Майамі, штат Флорида з 13 по 16 жовтня 2019 року.

Acronis Global Cyber ​​Summit проходитиме в готелі Fontainebleau в Майамі, штат Флорида з 13 по 16 жовтня 2019 р.

Acronis Global Cyber ​​Summit проходитиме в готелі Fontainebleau в Майамі, штат Флорида з 13 по 16 жовтня 2019 р. Для тих, хто перебуватиме в інших точках земної кулі, буде організована онлайн-трансляція. Acronis організує конференцію для обговорення проблем удосконалення захисту критично важливих інформаційних активів, а також ІТ-систем великих компаній та малих підприємств та запрошує на неї: 

 • Партнерів компанії
 • Розробників програмного забезпечення
 • Дослідників та науковців.

Якщо ви стежите за новинами Acronis , то вже знаєте, що 'Acronis' нещодавно надала ранній доступ стороннім розробникам до своєї платформи Acronis Cyber ​​Platform. В переддень конференції доступ до цієї платформи буде надано всім учасникам Acronis Global Cyber ​​Summit, щоб розробники могли використовувати будь-які функції та інтегрувати свої програми в екосистему Acronis. За підсумками підготовки до форуму і нетворкінгу на самому заході ми очікуємо отримати цілий спектр партнерських рішень, які будуть використовувати або окремі компоненти Acronis Cyber ​​Platform для захисту від будь-якого вектора загроз, або включати відразу всі елементи, як у готується до виходу системі Acronis Total Protect, яка об'єднає резервне копіювання даних, кіберзахист та управління системами в рамках одного рішення (цей продукт буде офіційно представлений на конференції).

Якщо подивитися на дані, зібрані аналітиками, стає очевидним, що галузі потрібні нові підходи до безпеки. Наприклад, з 2015 по 2018 рік обсяги даних, якими повинні керувати підприємства, збільшилися з 1,45 до 9,70 петабайт. У той же час глобальні збитки від кіберзлочинності досягли 600 млрд доларів на рік. Зловмисникам вдається все успішніше оминати традиційні системи захисту даних та рішення, спрямовані на забезпечення кібербезпеки. В результаті ризики організацій у всьому світі постійно зростають.

На конференції обговорюватиметься інтеграція технологій захисту даних та кібербезпеки, а також створення готових систем повного кіберзахисту, що забезпечує безпеку, доступність, конфіденційність, справжність та безпеку даних. Так звана стратегія SAPAS, що включає всі п'ять векторів кіберзахисту, буде поставлена ​​в центр уваги експертів і лідерів індустрії, які обговорюватимуть, яким чином можна забезпечити більш ефективний кіберзахист усіх категорій даних, додатків та систем. Адже за прогнозами аналітиків до 2024 року ринок систем інформаційної безпеки зросте до $300 млрд.

Окрім доповідей експертів світового класу, керівників та партнерів компанії Acronis, на конференції також будуть: 

 • Представлено навчальні лекції для партнерів,
 • Створено можливості для зустрічей, спрямованих на налагодження та зміцнення ділових зв'язків
 • Пройде бізнес-сніданок «Жінки у сфері високих технологій»
 • Буду організовано консультації для клієнтів та партнерів
 • Відбудуться засідання, присвячені новітнім відкриттям у сфері кіберзахисту.

Секції будуть організовані відповідно до потреб гостей та учасників форуму, щоб допомогти бізнесу знайти способи вирішення проблем кіберзахисту. Вони будуть присвячені таким темам як:

 • Попередження нових кіберзагроз та реакція на них
 • Використання технологій блокчейну, штучного інтелекту та машинного навчання у сфері кіберзахисту
 • Створення кіберзахисту для периферійних обчислень та гібридних хмарних систем
 • Забезпечення привабливих для клієнтів рішень у рамках інфраструктури кіберзахисту, що пропонує компанія Acronis
 • Запозичення передових методів кіберзахисту з предметних досліджень партнерів та клієнтів

Реєстрацію на захід вже відкрито. Повну інформацію про Міжнародний кіберсаміт Acronis 2019 року можна знайти на його офіційному сайті.

Для бажаючих доступні спонсорські пакети, а про вироблення індивідуальної стратегії участі та з будь-яких питань можна зв'язатися з організаторами саміту за адресою summit@acronis. com.

Інші новини