+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Acronis представила нове рішення Acronis Access Connect для інтеграції Mac-пристроїв до корпоративного Windows-середовища

Access Connect (раніше відомий під брендом ExtremeZ-IP) - це флагманський продукт для інтеграції пристроїв Mac у корпоративне ІТ-середовище, що працює на базі Windows. Крім традиційних функцій, новий реліз забезпечує віддаленим співробітникам стабільний доступ до робочих файлів на серверах компанії з мобільних пристроїв на базі iOS, Android і Windows Phone. Універсальна підтримка різних мобільних і стаціонарних платформ дозволяє співробітникам використовувати в роботі звичні для них пристрої і допомагає ІТ-службі забезпечити стабільний і масштабований доступ до файлового сервера для всіх працівників компанії. Завдяки Acronis Access Connect, працюючи поза офісом або в дорозі, можна отримати доступ до робочих файлів з будь-якої точки світу через мобільний клієнт, сумісний із телефонами та планшетами на базі iOS, Android та Windows. Спеціальний тренінг для роботи з додатком не потрібно.
Access Connect позбавляє користувачів помилок у роботі SMB-служби, а також проблем сумісності різних операційних систем. У середньому, за даними Acronis, продукт дозволяє скоротити кількість звернень працівників компанії до служби підтримки на 70%. Рішення оперативно встановлюється на Windows-сервер і дозволяє користувачам бути більш продуктивними під час роботи з файлами через персональні комп'ютери, смартфони та планшети — у будь-який зручний для них час та за допомогою будь-якого пристрою, стверджують у компанії.

Інші новини

Найкраща ціна